Zrobiła zdjęcia, żeby pokazać, jak ciało zmienia się w ciągu dnia. "Potrzebowałem tego"

Molly Ava, znana w sieci jako Molly Ava Fit. W niedawnym poście na profilu na Instagramie pokazała, jakie zmiany zaszły w jej ciele z powodu wzdęć i nie tylko. Kadry zamieszone przez kobiety spotkały się z dużą reakcją ze strony internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Molly Ava dla ponad 90 tysięcy obserwujących ją osób na Instagramie, znana jest z dzielenia się swoją fitnessową podróżą w mediach społecznościowych. Teraz trenerka poszła o krok dalej i udostępniła zdjęcia, które robiła sobie w ciągu dnia, żeby pokazać coś swoich fanom na Instagramie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Molly Ava robiła zdjęcia w odstępie kilku godzin, aby pokazać, jak ciała mogą zmieniać się w ciągu dnia

W niedawnym poście na Instagramie Molly Ava pokazała, jak nawet najbardziej sprawni i aktywni fizycznie ludzie doświadczają zmian w swoim ciele w ciągu dnia. Aby pokazać, jak łatwo ciało się zmienia, Molly udostępniła dwa zdjęcia, na których widać ją w tym samym stroju. Jedno zdjęcie zostało wykonane o 8 rano, gdzie sylwetka wyglądała na bardzo szczupłą, a drugie zdjęcie zostało zrobione 8 godzin później, o 16:00. Zdjęcia świetnie ukazują, jak odmiennie mogą wyglądać nasze ciała po całym dniu jedzenia, picia dużej ilości wody i innych czynności.

To normalne...- że twój brzuch się zwija, kiedy siadasz.- że twój brzuch powiększa się, kiedy jesz.- że masz cellulit- że twoje ciało nie wygląda jak wszystko, co widzisz w mediach społecznościowych.
 

Reakcje fanów zaskoczyły kobietę. Posypały się słowa wdzięczności

Molly udostępniła post, aby przypomnieć ludziom, że to zupełnie normalne, że ciało wygląda inaczej w ciągu dnia, ponieważ różne rzeczy mają na to wpływ. Kobieta w swoich postach na Instagramie podkreśla również, że takie zmiany są całkowicie "normalne" i powtarza, że nie ma się czego wstydzić. Molly w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych napisała: 

BRZUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W CIĄGU DNIA. To normalne, że ubrania stają się ciaśniejsze po jedzeniu. To normalne, że żołądek powiększa się po jedzeniu lub piciu. Nie przejmuj się, że cały czas jesteś wzdęta, to tylko naturalne wahania w twoim w pełni zdrowym brzuchu!

Odkąd podzieliła się szczerymi zdjęciami w social mediach, polubiło je wiele tysięcy osób. Dziesiątki osób pozostawiło również komentarze, a wielu podziękowało Molly za otwarcie się na tak ważny temat.

Dziewczyno, uwielbiam twoje posty.
Potrzebowałem tego przypomnienia.
Dziękuję za przypomnienia i utrzymywanie tego w rzeczywistości.
Uzdrawiasz mnie swoimi zdjęciami.
 
Więcej o: