Ludzie krytykowali wygląd jej nosa. Przeszła operację i wywołała burzę

Maisy przez długi czas była atakowana w sieci za "zbyt duży nos". Dlatego też zdecydowała się na operację plastyczną w jednej z tureckich klinik. Jednak jej obserwatorzy nie przyjęli tego dobrze.
Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba?

W ostatnich latach różne zabiegi w tureckich klinikach cieszą się ogromną popularnością. Wpływa na to przede wszystkim ich atrakcyjna cena. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele historii osób, które poddały się takim zabiegom. Jedną z nich jest Maisy Edwards. Jej historię opisał między innymi portal thesun.co.uk.

"Spartaczona robota"

22-letnia Maisy od jakiegoś czasu aktywnie udziela się na TikToku. Jej filmy zdobyły już ponad 180 tysięcy polubień. Co ciekawe, na początku swojej działalności internetowej kobieta często czytała, że "jej nos jest zbyt duży". Dlatego też po pewnym czasie zdecydowała się na operację w tureckiej klinice. 

Gdy poinformowała o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych, wywołała burzę. Na filmie widzimy, jak Maisy wyglądała przed operacją, w czasie rekonwalescencji oraz po niej.

Wiele osób skrytykowało to, że kobieta w ogóle zdecydowała się na zabieg. Jeszcze inni otwarcie pisali, że nie podoba im się ostateczny efekt. 

Spartaczona robota
Bardzo źle to wygląda

- komentowali pod filmem

Przestała się przejmować zdaniem innych

Ostatecznie influencerka wyłączyła możliwość komentowania. I jak wyznała, niepochlebne reakcje obserwatorów to dla niej najlepszy dowód na to, że nie należy przejmować się opinią innych. Najpierw krytykowano wygląd jej nosa, a potem fakt, że zdecydowała się na operację plastyczną. Dlatego też teraz kobieta nie zamierza się tym przejmować. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: