Pan młody zajechał na swój ślub w... trumnie. "Bezczelność i brak szacunku"

Tego nie spodziewali się goście zaproszeni na ceremonię ślubną jednej z pary z Ohio w USA. Pan młody postanowił zaskoczyć swoją przyszłą małżonką i przyjechał na ślub...w trumnie. Mimo większość rozbawionych komentarzy pod filmem, doceniających pcozucie humoru mężczyzny, nie wszystkim jednak spodobał się tak zaaranżowany żart.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Film ekspresowo stał się viralem na Tiktoku. Nagranie obejrzało 8,5 miliona użytkowników platformy. Zostało udostępnione ponad 30 tysięcy razy, a komentarzy pod nim wciąż przybywa. Opublikował je użytkownik @tobz88. "Czy to pogrzeb? Nie, mój przyjaciel zdecydował się w ten sposób stanąć przed ołtarzem" - czytamy w jego opisie do zamieszczonego filmu.

Tak wjechał na swój własny ślub. Goście byli w szoku

W załączonym materiale wideo widać, jak druhny i drużbowie wyciągają trumnę z bagażniku karawanu pogrzebowego. Następnie niosą ją do ustawionego na czas ceremonii ołtarza. Po postawieniu trumny na ziemi, z jej środka wyłania się przyszły małżonek. W tym momencie nagranie się kończy, więc niestety - czego bardzo żałują internauci, dając temu wyraz w komentarzach pod filmem - nie wiadomo, jak na taki obrót wydarzeń zareagowała panna młoda.

Opinie internautów są podzielone, choć dominują te pozytywne. Większość tiktokowiczów wyraźnie rozbawił pomysł młodego Amerykanina i twierdzą, że sami chcieliby znaleźć się na takim ślubie, lub zaaranżować podobny dowcip na swoim własnym. 

Chciała być modna, więc poszła ściąć grzywkę. 'Wyglądam teraz tak cholernie źle' (zdjęcie ilustracyjne)Chciała być modna, więc poszła ściąć grzywkę. "Wyglądam teraz tak cholernie źle"

Niektórzy jednak mają kompletnie inne zdanie na ten temat.

To brak szacunku dla instytucji małżeństwa

- napisał jeden z nich.

Umarłabym z  zażenowania

- pisała kolejna użytkowniczka platformy. 

Odmówiono im wstępu do klubu z powodu wagiOdmówiono im wstępu do klubu z powodu wagi. Oburzająca reakcja bramkarza

Niektórzy też dopatrują się pewnej metafory. "Interpretuję to jako: byłem martwy, zanim Cię poznałem' albo 'moje życie nie zaczęło się naprawdę, dopóki nie poznałem ciebie' " - czytamy w jednym z komentarzy. 

Źródło: Tiktok

Więcej o: