Szokujący występ w "Mam Talent". Kobieta zagrała na flecie za pomocą... waginy! Jurorzy zdumieni

Umiejętności Beatrice McQueef zszokowały fanów oraz jurorów francuskiej edycji programu Mam Talent. Kobieta postanowiła pochwalić się swoją nietypową zdolnością i zagrała piosenkę na flecie, korzystając z intymnej części ciała. Jedno jest pewne - tego występu nie da się zapomnieć!

Beatrice McQueef jest 40-letnią ginekolożką. To, co pokazała podczas swojego występu we francuskiej edycji Mam Talent, nie odbiegało tak bardzo od tego, czym zajmuje się na co dzień. Kobieta postanowiła pochwalić się światu swoją wyjątkową zdolnością i zagrała na flecie popularny utwór "Panie Janie". Zrobiła to jednak w bardzo nietypowy sposób. Beatrice McQueef wykonała piosenkę przy pomocy swojej waginy!

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zagrała na flecie za pomocą waginy. Nikt się tego nie spodziewał

Zanim Beatrice McQueef wystąpiła na scenie, prowadząca programu Mam Talent wyprosiła z widowni wszystkie niepełnoletnie osoby. Ten krok już mówił o tym, że kolejny występ nie będzie zwyczajny. Gdy na scenę wyszła elegancko ubrana kobieta z fioletowym fletem w dłoni, nikt nie spodziewał się, co za chwilę nastąpi.

Uśmiechnięta Beatrice McQueef od razu przeszła do rzeczy. Kobieta zdjęła z bioder szarą spódnicę, pod którą miała jedynie bieliznę. Wspięła się na dwa stojące obok krzesła i zawisła na nich głową w dół. Na sali od razu rozbrzmiewały różne reakcje, które nasiliły się, gdy kobieta umieściła flet w swojej waginie i zaczęła na nim grać. Utwór, który zaprezentowała to populara piosenka "Frère Jacques", czyli "Panie Janie". Ostrzegamy jednak, że mimo cenzury występ może wzbudzać różne emocje, więc oglądacie go na własną odpowiedzialność. Zdecydowanie nie polecamy go osobom nieletnim.

 

Reakcje na występ były zdumiewające. Internauci nie szczędzą słów

Występ Beatrice McQueef wzbudził różne emocje. Część widowni była nim zachwycona, niektórzy nie mogli otrząsnąć się ze zdumienia, a jeszcze inni popłakali się na nim ze śmiechu. Talent kobiety wzbudził podobne emocje w jurorach. Dwoje z nich od razu nacisnęło przycisk, który oznaczał otrzymanie czerwonego krzyżyka, jednak pozostali wstrzymali się od oceny do końca występu. Finalnie kobieta nie przeszła do dalszego etapu programu, jednak nie da się ukryć, że ten występ każdy zapamięta na długi czas. Oto, jakie komentarze na jego temat umieszczają internauci:

To szokujące!
Oby tylko nie stworzyła orkiestry.
Do czego my zmierzamy... 
Naprawdę upadliśmy!
Więcej o: