Małgorzata Kożuchowska pokazała się w naturalnej wersji. Fanka: Kiedy pani zetnie włosy?

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Tym razem aktorka podzieliła się zdjęciem, na którym zapozowała w bardzo naturalnym wydaniu. Tak wygląda bez makijażu? - Jest jak wino - komentują. Nie obyło się także bez pytań o fryzurę.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że choć aktorka jest inspiracją dla wielu swoich fanek, jej fryzura jest jednym z elementów, który często wzbudza wiele emocji.

Małgorzata Kożuchowska w naturalnej wersji. Tak wygląda bez makijażu? Fanki znów pytają o włosy

Małgorzata Kożuchowska opublikowała ostatnio zdjęcia, które powstały przy okazji jednej ze współprac aktorki. Gwiazda zapozowała na nich w bardzo naturalnej wersji - na pierwszy rzut oka może nawet wydawać się, że aktorka jest kompletnie bez makijażu, jednak po przyjrzeniu się można przypuszczać, że ma jednak na sobie minimalistyczny make up no make up. Do tego biała bluzka i delikatnie upięte włosy. - Sucha, zaczerwieniona, pozbawiona blasku i napięta skóra? Znacie to? Moja skóra należy do wrażliwych, więc te objawy nasilają się szczególnie jesienią, kiedy zaczyna się sezon grzewczy i narażona jest na częste zmiany temperatur - ogrzewanie w pomieszczeniach, zimny wiatr na zewnątrz. Szukam wtedy produktów, które nawilżą moją skórę i wzmocnią jej barierę ochronną - napisała. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzata Kożuchowska prezentuje się pięknie.

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze:

Biały kolor pasuje do pani bo w białym kolorze jest pani jak anioł tylko brakuje pani aureoli I skrzydeł
Naturalnie piękna kobieta
Super wyglądasz Małgosiu
Jesteś super dziewczyną, sylwetka jak modelka, tak uważam
Gosha jest jak wino
Pięknie pani wygląda
Przepiękna kobieta

- czytamy.

 

Kilka osób postanowiło jednak poruszyć temat fryzury. - "Kiedy Pani znowu zetnie włosy?", "To samo pomyślałam, w krótkich włosach pani @malgorzatakozuchowska_ wygląda ślicznie", "Gosiu, bardzo babcina ta fryzura" - pisały. Aktorka nie odpowiedziała.

Czy Małgorzata Kożuchowska wróci do krótkiej fryzury? 

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pytana jest o powrót do swojej starej fryzury. Już jakiś czas temu, podczas Q&A na Instagramie, jedna z osób zapytała Małgorzatę Kożuchowską, czy planuje znów obciąć włosy. - Czy wrócę do krótkich włosów? No rzeczywiście włosy i fryzura wzbudzają widzę spore emocje. Często się pod moimi postami pojawiają rozmaite komentarze. Wynika z nich, że część z was woli, żebym obcięła włosy i wróciła do starej fryzury, część mówi "o jak super, te dłuższe włosy są odmładzające i wygląda w nich pani korzystniej. Więc widzę, że zdania tutaj są podzielone. Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do tej krótkiej fryzury, chociaż bardzo ją lubiłam i rzeczywiście ona była takim moim elementem rozpoznawalnym i bardzo byłam kojarzona z tymi krótkimi włosami i wiem, że często panie strzygły się na Małgosię Kożuchowską. To wiem od swojej fryzjerki i nie tylko od swojej. To jest bardzo miłe być dla kogoś inspiracją. Być może tak, ale to jest kwestia nastroju. W tej chwili cieszę się, że te włosy są trochę dłuższe - odpowiedziała wówczas.