Ważył 215 kg. Schudł, przytył i znów schudł. Ale metamorfoza! "Doprowadzasz do łez"

- Zawsze byłem dzieckiem z nadwagą. Używałem jedzenia dla wygody, lęku i depresji jako ucieczki - mówi. W 2004 roku stracił ojca, ale zdążył złożyć mu obietnicę. - Użyłem bólu po śmierci mojego taty jako motywatora - wyznał. Schudł, jednak później wrócił do poprzedniej wagi. W krytycznym momencie znów jednak postanowił o siebie zawalczyć.

Więcej metamorfoz znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Pochodzący z Chicago Dustin Silas Brown prowadzi na Instagramie oraz TikToku profile pod nazwą @losetogain3 na TikTok. W sieci dzieli się historią swojej dramatycznej walki o zdrowie i sprawność, a także efektami imponującej metamorfozy.

"Użyłem bólu po śmierci mojego taty jako motywatora"

Jak twierdzi sam Dustin Brown, od zawsze miał problemy z wagą. - Zawsze byłem dzieckiem z nadwagą. Używałem jedzenia dla wygody, lęku i depresji jako ucieczki - mówi. Był schorowany, zmęczony i zdesperowany. W 2004 roku stracił ojca, jednak tuż przed tym, postanowił złożyć mu pewną obietnicę.

Powiedziałem mu, że sprawię, że będzie ze mnie dumny i odzyskam zdrowie.

W latach 2006-2009 Dustin schudł ponad 100 kg. Jednak nie zrobił tego rozsądnie, przez co w ciągu następnych kilku lat wrócił do poprzedniej wagi.

Użyłem bólu po śmierci mojego taty jako motywatora, ale nie zrobiłem tego w zrównoważony sposób.

"To prawdziwa walka". Teraz jest wzorem i motywacją dla innych

Jak przyznaje, stracił wtedy wiarę w siebie i nadzieję. W 2017 roku postanowił jednak zapomnieć o przeszłości, wybaczył sobie i ponownie zaczął walkę o siebie i swoje życie. Od tego czasu Dustin schudł około 130 kg i mówi: Walczyłem o moje życie i wygrałem. W sieci dzieli się różnymi filmikami, na których pokazuje nie tylko efekty swojej metamorfozy, lecz także wyboistą drogę, która prowadziła go do tego celu. 

Utrata wagi to tylko równanie matematyczne, ale mentalnie to prawdziwa walka

-przyznaje. Ma nadzieję, że jego działalność w sieci stworzy społeczność, która będzie inspirować i podnosić na duchu innych, którzy próbują dokonać pozytywnej, zdrowej zmiany we własnym życiu.

Niesamowite. Jesteś WOJOWNIKIEM!
Ogromny szacunek dla twojej pełnej poświęcenia pracy
Właśnie udowodniłeś, że nigdy nie jest za późno na zmiany na lepsze
Doprowadzasz do łez... Jesteś taką inspiracją...
Niebywała metamorfoza
To jest niesamowite. Zrobił to dwa razy i lepiej niż kiedykolwiek

- komentują internautki oraz internauci.

Więcej o: