57-letnia modelka o szukaniu miłości: Randkowanie po pięćdziesiątce jest do bani

- Gdy wejdziemy na aplikacje randkowe, to panowie, którzy chcą sypiać z równolatkami, spali już chyba ze wszystkimi moimi koleżankami - wyznała Paulina Porizkova w programie "Red Table Talk".

Paulina Porizkova od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Modelka często wypowiada się na tematy ważne dla kobiet. Niedawno wystąpiła w programie "Red Table Talk". Opowiedziała  w nim między innymi o swoim życiu osobistym. 

Zobacz wideo Malinowska o body positive: Znam piękne modelki plus size

Paulina Porizkova o randkowaniu po pięćdziesiątce

Porizkova przez wiele lat była związana z wokalistą "The Cars". Rica Ocaska poznała jako 19-latka na planie teledysku "Drive". Para doczekała się dwóch synów. Jednak w 2018 roku po 28 latach Porizkova i Ocasek ogłosili separację. Stało się to rok przed śmiercią wokalisty. 

57-latka w programie "Red Table Talk" porównała swoje życie miłosne do basenu. - Jest do bani - zaznaczyła. Jak podkreśliła, gdy była młodsza sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Nie był to mały basen, a bezkresny ocean możliwości.

 

Zdaniem 57-latki jedną z największych wad tego "basenu" jest zamknięty obieg wody. Jak wyznała, nie ma zbyt wielu mężczyzn w jej wieku, którzy nie uprawialiby już seksu z jej znajomymi. - Gdy wejdziemy na aplikacje randkowe, to panowie, którzy chcą sypiać z równolatkami, spali już chyba ze wszystkimi moimi koleżankami - powiedziała. 

I jak dodała, jest kilku mężczyzn, których imiona ciągle się pojawiają w ich rozmowach. Zauważyła, że dzięki temu ona i jej znajome mogą siebie ostrzec przed złymi doświadczeniami. Zaimprowizowała nawet ich typowy dialog:

- Spałaś z nim?
- Tak. Nie warto.
- Dobra, dziękuję.

Uwagę przykuła jej uroda

Paulina Porizkova to czesko-amerykańska modelka i aktorka. Sławę zyskała dzięki koledze, który przesłał jej zdjęcia do paryskiej agencji Elite Model Management. Mężczyzna starał się wówczas o pracę fotografa. Uwagę pracowników agencji zwróciła jednak przede wszystkim uroda Porizkovej. Niedługo po tym zaproponowano jej pracę modelki. Kariera Porizkovej w następnych latach nabrała rozpędu. Była najmłodszą modelką, która w 1984 roku trafiła na okładkę "Sports Illustrated Swimsuit Edition" (miala wówczas 18 lat). Z kolei w 1992 roku "Harper’s Bazaar" nazwał ją jedną z dziesięciu najpiękniejszych kobiet świata.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: