Dwa ujęcia. Niby ta sama, a zupełnie inna osoba. "Nie byłam na to przygotowana"

- Jestem sumem i mężczyzną - moje metamorfozy są tak niesamowite, że ludzie myślą, że jestem zupełnie inną osobą - powiedział w jednym z ostatnich TikToków Keith Edgett. Mężczyzna pokazał jak istotne są różne perspektywy podczas robienia zdjęć. Ta sama może wyglądać zupełnie inaczej tylko zmieniając minę czy pozę.

Media społecznościowe i body positive

W mediach społecznościowych znajdziemy mnóstwo kanałów, które promują body positive, czyli pozytywne nastawienie do własnego ciała. Zazwyczaj są to konta prowadzone przez kobiety, które mają dość wieloletniej walki ze stereotypami. Rzadko zdarza się, żeby o takim zjawisku mówili też mężczyźni. Dlatego wyjątkiem jest Keith Edgett.

Mężczyzna prowadzi z powodzeniem konto na YouTubie i Instagramie. Jest rozpoznawalny właśnie za sprawą bardzo pozytywnych treści, które tworzy. Promuje pozytywne nastawienie do ciała. Dużo jego postów i nagrań ma charakter komediowy. Nie inaczej było i tym razem.

Niesamowita przemiana

Mężczyzna wywołał poruszenie, gdy na TikToku opublikował swoją niesamowitą przemianę. Udostępnił wideo, na którym na początku pokazał się w ujęciu od dołu. Widzimy więc coś, co przypomina podwójny podbródek. Siedzi na krześle w białej koszulce i okularach o grubych oprawkach. Jego brązowe włosy były związane do tyłu.

Po chwili w klipie widzimy zmianę. Keith patrzy prosto w kamerę. Jest wzrok jest wyzywający. Mężczyzna ma białą koszulę, szarą kamizelkę. Włosy rozpuścił i podkreślił ich skręt.

Miłego dnia, piękni ludzie!

- podpisał swoje wideo.

Zobacz wideo Dlaczego kobiety decydują się na fotoreportaż z narodzin? Fotografka mówi, co słyszy od mam

Pokazał tym samym, jak wiele zależy od kąta robienia fotografii, od układu zdjęcia. Wpływ ma też oczywiście nasza fryzura i strój.

Jestem sumem i mężczyzną – moje metamorfozy są tak niesamowite, że ludzie myślą, że jestem zupełnie inną osobą

- powiedział.

Internauci byli pod wrażeniem.

Dlatego jako fotograf podkreślam, jak ważne są kąty!

- napisał ktoś.

Nie byłam na to przygotowana.
Czy to naprawdę ta sama osoba?

- komentują internauci. A jak wam podoba się przemiana?

Więcej o: