Pan młody przesadził? Nie zostawiają na nim suchej nitki. "Od razu bym się rozwiodła"

Na TikToku często można natknąć się na nagrania z wesele. Niektóre są urocze, inne zabawne. Jakiś czas temu hitem stało się nagranie, które przedstawia bardzo kontrowersyjne zachowanie pana młodego. Jego działanie zostało mocno skrytykowane przez internautów.

Nagranie z wesela

Na TikToku na profilu @jadekennedy_777 pojawiło się wideo z wesela. Dziewczyna opublikowała nagranie z własnego ślubu. Film wzbudził ogromne kontrowersje. Internauci byli zgodni, że zachowanie pana młodego było karygodne.

Zobacz wideo Jak pokolenie "Z" wyobraża sobie ślub?

Na nagraniu z wesela widać pana młodego podczas krojenia tortu weselnego. Mężczyzna kroi tort, ale nie rozdaje go weselnym gościom. Zamiast tego łapie jeden z kawałków i kieruje go w stronę swojej świeżo poślubionej małżonki.

Kobieta zorientowała się, co się dzieje i zaczęła ucieka. Partner dogonił jednak małżonkę i zaczął smarować tortem jej twarz. Wysmarował nim ją całą, nie oszczędził ani fryzury, ani sukienki kobiety.

Dodatkowo przewrócił kobietę na podłogę. Do kobiety podchodzi inna pani, która pomaga jej wstać i wytrzeć się.

Kontrowersyjne zachowanie

Pod nagraniem widnieje podpis:

To już oficjalne, jesteśmy panem i panią Price. Kocham mojego głupiego męża najbardziej na świecie

- napisała panna młoda.

Kobieta nie obraziła się. Ale internauci nie byli tak łaskawi dla mężczyzny.

 Od razu bym się rozwiodła
 Popłakałabym się i uciekła
To jest mąż?!

- pisali komentujący.

A jak wy oceniacie zachowanie mężczyzny? Spadło na niego tyle hejtu, że Jade Kennedy w pewnym momencie wyłączyła możliwość komentowania wideo.

Więcej o: