Sławę zyskał dzięki roli Ridge'a w "Modzie na sukces". O romansie żony dowiedział się z brukowców

Ronn Moss zyskał sławę dzięki roli Ridge'a Forrestera w "Modzie na sukces", w którą wcielał się przez 25 lat. Choć na ekranie aktor nie stronił od romansów, to w życiu prywatnym był wiernym mężem. Informacja o zdradzie żony okazała się więc dla niego druzgocąca.

Ronn Moss wcielał się w rolę Ridge'a Forrestera w "Modzie na sukces" przez 25 lat. Przyniosła mu ona ogromną sławę, a także pięciokrotną nominację  do nagrody Soap Opera Digest. Odgrywana przez Ronna Mossa postać miała miliony fanek na całym świece. Choć na ekranie grał playboya, w życiu prywatnym był wiernym mężem. O romansie żony dowiedział się z brukowców. 

Katarzyna Figura Jest uznawana za ideał kobiecości i ikonę polskiego kina. Ile lat ma Katarzyna Figura?

 

Początki kariery Ronna Mossa. Chciał być chirurgiem

Ronn Moss urodził się 4 marca 1952 w Los Angeles. Jego ojciec był znanym agentem teatralnym, a matka - instruktorką jazdy konnej. Aktor jako dziecko myślał o zawodzie chirurga, później okrył jednak muzykę. W wieku 10 lat Ronn Moss obejrzał program o zespole The Beatles, co sprawiło, że chciał zostać drugim George’em Harrisonem. Kupił gitarę i rozpoczął naukę gry. Na początku lat 70. grał jazz w nocnych klubach Los Angeles. Wreszcie Ronn Moss założył zespół - Player, z którym w 1997 roku wydał pierwszy album. Rok później Player został wybrany najlepszym nowym artystą na liście honorowej magazynu Billboard. W 1981 r. Player zawiesił działalność, a Ronn Moss rozpoczął naukę aktorstwa.

Kariera aktorska Ronna Mossa. Nie tylko "Moda na sukces"

Ronn Moss zadebiutował na dużym ekranie w 1983 r. rolą chrześcijańskiego rycerza Ruggero we włoskim filmie przygodowym "Serca i zbroja".  Mówi się, że kiedy aktor pojawił się w smokingu na castingu do "Mody na sukces", zwrócił uwagę kobiet w studiu. Producent soap opery pomyślał wtedy, że aktor szybko uwiedzie żeńską część widowni. Tak też się stało. Ronn Moss grał Ridge'a Forrestera przez ponad 25 lat i zdobył tą rolą serca wielu fanek produkcji. Ostatni odcinek "Mody na sukces" z jego udziałem wyemitowano 14 września 2012 r. Aktor wrócił do swoich korzeni, czyli do muzyki. 

 

Ronn Moss- życie prywatne. O romansie żony dowiedział się z brukowców 

W 1987 r. na planie filmu "Hot Child in the City" Ronn Moss poznał młodszą o osiem lat Shari Shattuck. Szybko stali się parą, a trzy lata później wzięli ślub. Para doczekała się dwóch córek -  Creason Carbo i Calee Modine. Tabloidy niejednokrotnie donosiły o rzekomych romansach Ronna Mossa. Plotki te nie znajdowały jednak potwierdzenia w rzeczywistości. Tym bardziej szokująca okazała się więc wiadomość o romansie Shari Shattuck. W marcu 2002 r. "The National Enquirer" obwieścił, że ma ona romans z Josephem P. Stachurą, dyrektorem artystycznym Knightsbridge Theatre.

Małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie. Córki zostały z ojcem. W 2004 roku Ronn Moss zaczął spotykać się z młodszą o 11 lat modelką, Devin DeVasquez. Na randkę w ciemno umówił ich aktor Lorenzo Lamas. Rok później Moss i DeVasquez zaczęli przedstawiać się jako para, zaś w 2009 roku wzięli ślub. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: