Oto 3 najbardziej nieczułe znaki zodiaku. Często po prostu nie wiedzą, jak okazywać uczucia

Jak rozpoznać najmniej czułe znaki zodiaku? Nie jest to trudne. W naszym odczuciu często zachowują się chłodno i z dystansem. Nie przepadają za bliskością, a do życia podchodzą na poważnie. Mają problem z okazywaniem uczuć.

Według gwiazd różne znaki zodiaku mają różną osobowość. Niektóre z nich bardzo emocjonalnie podchodzą do wielu rzeczy i nie potrafią okazywać swoich uczuć, inne z kolei są powściągliwe i skryte. Które z nich należą do najmniej czułych?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wrażliwość to wada czy zaleta? Julia Żugaj o swoim charakterze

Bluźnięta są otwarte, jednak potrafią zdradzić cudze sekrety. Przez to uważane są nieczuły znak zodiaku

Choć wydają się bardzo otwarte oraz ciekawe świata, zbytnio nie zawracają sobie głowy tym, co przeżywają inni ludzie. Nie należą do najlepszych słuchaczy, ale za to uwielbiają gadać. Mimo że wydają się bardzo emocjonalne i z olbrzymią łatwością przychodzi im nawiązywanie nowych znajomości, z trudnością je utrzymują. Bywa, że przez swoją gadaninę zdradzają cudze sekrety i tajemnice. Nie robią tego ze złośliwości, po prostu nie przywiązują aż takiej uwagi do słów.

Panna bywa nieczuła. Stworzyła wokół siebie grubą "skorupę"

Panny często skupiają się na swojej karierze i zainteresowaniach, co sprawia, że są postrzegane jako egoistyczne. Do życia podchodzą chłodno, wszystko sobie wcześniej kalkulując, przez co inni uważają je za oziębłe i nieczułe. Mimo tego, w rzeczywistości są bardzo ciepłe i niezwykle opiekuńcze, jednak stworzyły wokół siebie "skorupę", która ma ich chronić przed zranieniem. Dotarcie do ich prawdziwych emocji trwa, jednak wytrwali zdecydowanie nie pożałują.

Skorpion bywa przewrażliwiony oraz zaborczy, przez co uważany jest za najmniej czuły znak zodiaku

Skorpion uważany jest za najmniej czuły znak zodiaku. Okazuje się, że w rzeczywistości jest po prostu bardzo wrażliwy, niekiedy nawet przewrażliwiony. Emocjonalne reaguje na wszelkie sytuacje, a wrodzony brak cierpliwości sprawia, że szybko się denerwuje, bywa zaborczy i zazdrosny. Docenia życie w samotności, gdyż lubi realizować swoje pasje. Za to, jak kocha, to na zabój, przez co związek z nim bywa wyczerpujący. Na świat patrzy niezwykle trzeźwo, jest konkretny i bywa, że ma problemy z dostrzeganiem problemów innych ludzi.

Więcej o: