Schudła 30 kg i przeszła zniewalającą metamorfozę. Jak dziś wygląda gwiazda Polsatu?

Karolina Szostak dzięki regularnym ćwiczeniom i dobrze dobranej diecie przeszła jakiś czas temu spektakularną metamorfozę. Schudła aż 30 kg i dziś chętnie chwali się efektami przemiany w mediach społecznościowych. Jak aktualnie prezentuje się dziennikarka?

Karolina Szostak należy do grona gwiazd, które przeszły w ostatnich latach ogromną metamorfozę. Dziennikarka zawsze wyróżniała się niezwykłą urodą, jednak w pewnym momencie uznała, że chce zadbać także o swój organizm. Schudła aż 30 kg i długo opierała się efektowi jo-jo. Jak po latach prezentuje się gwiazda? 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Szostak zmieniła fryzurę. "Tak sobie dzisiaj zaszalałyśmy"

Karolina Szostak schudła 30 kg. Jej metamorfoza powala na kolana 

Metamorfoza Karoliny Szostak była ogromną sensacją i przez długi czas rozpisywały się na jej temat serwisy internetowe i gazety.  Dziennikarka zawsze wyróżniała się niezwykłą urodą, jednak w pewnym momencie uznała, że chce zadbać także o swój organizm. Do diety zmobilizował ją udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2014 roku. Wtedy gwiazda Polsatu zdecydowała się na wprowadzenie zmian w życiu. Jak dziennikarce sportowej udało się schudnąć 30 kg?  

– Udało mi się wciągnąć w dietę. Sama do końca w to nie wierzę. Czuje się świetnie! Jem głównie warzywa i owoce. Piję dużo wody i tylko od czasu do czasu, żeby nie zwariować, pozwolę sobie na małe święto, jak na przykład pieczony batat – powiedziała dziennikarka na łamach "Flesza". 

Jak dziś wygląda Karolina Szostak? Metamorfoza gwiazdy wciąż robi wrażenie 

Dziennikarce udało się zrzucić 30 kg już kilka lat temu. Okazuje się, że mimo upływu czasu, gwiazda wciąż nosi ten sam rozmiar. Potraktowała bardzo poważnie swoją metamorfozę i w międzyczasie wydała nawet trzy książki, w których podaje przepisy na niskokaloryczne posiłki i dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi zdrowego trybu życia. Szostak regularnie publikuje posty w mediach społecznościowych, w których chwali się nienaganną figurą. W ciągu lat stała się ogromną inspiracją dla wielu kobiet i mężczyzn.  

 
Więcej o: