Zrobiła sobie zęby i szybko tego pożałowała. "Mam ochotę je zdjąć". Pokazała, dlaczego

Idealny uśmiech to marzenie wielu osób. Jednym z popularniejszych sposobów na to są m.in. licówki. Czasem jednak efekty takiego zabiegu są inne niż tego oczekiwano, a wysoka cena zabiegu nie zawsze idzie w parze z jego jakością. Boleśnie przekonała się o tym Chelsea Smith. "Gdybym wiedziała o tym wcześniej, nigdy bym się nie zdecydowała".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Wieczorna pielęgnacja to klucz do pięknej cery. Oto kilka prostych kroków

Mieszkająca w Los Angeles Chelsea Smith marzyła o idealnym uśmiechu, więc postanowiła założyć sobie licówki. Choć wydała na nie sporą sumę pieniędzy, efekt nie jest taki, jakiego się spodziewała. - Teraz mam ochotę je zdjąć, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ pracuję przed kamerami - wyznała w opublikowanym na TikToku wideo.

Zrobiła sobie licówki. Nie tego się spodziewała. "To wygląda strasznie"

Gdy Chelsea zakładała licówki, zapewne sądziła, że od teraz będzie już tylko cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem. Okazało się jednak, że radość nie trwała długo, a nowe uzębienie szybko zaczęło przysparzać problemów. Kobieta postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem, publikując filmik na swoim tiktokowym profilu. - Jadłam ramen, żułam i moje zęby się zderzyły wydając najgorszy dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszałam. (...) Moja licówka wypadła. (...) Zapewne rozumiecie, jak bardzo drogie były i ile czasu zajęło ich zrobienie. (...) Teraz mam ochotę je zdjąć, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ pracuję na co dzień przed kamerami. Gdybym wiedziała o tym wcześniej, nigdy bym się nie zdecydowała - powiedziała.

Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy:

Licówki są drogie i ryzykowne
Mam swoje od ponad 10 lat i nie miałam tego problemu. Rozejrzałabym się za nowym dentystą. Nie powinny odpadać
Jako studentka stomatologii uważam, że jak na przygotowanie do licówek, usunięto zbyt dużą część struktury zęba. To wygląda jak przygotowanie korony z minimalną retencją
To wygląda strasznie
To dosłownie jakiś koszmar
To brzmi jak źle wykonana robota

- czytamy.