Wyznała, że ma siostrę bliźniaczkę, która jest od niej młodsza o 3 lata. W komentarzach zawrzało

Michel Janse to influencerka, która publikuje treści na Instagramie i Tiktoku. Kobieta udostępniła jakiś czas temu film, który szybko stał się viralem. Janse zdradziła, że ma siostrę bliźniaczkę, która jest od niej o trzy lata młodsza.

Michel Janse to influencerka mieszkająca w Austin w Teksasie. Jest bardzo aktywna na Instagramie i Tiktoku, gdzie łącznie obserwuje ją ponad 80 tysięcy osób. Ludzie cenią jej pogodne podejście do życia i uśmiech, którym zaraża innych. Jeden post Janse sprawił jednak, że w sieci zawrzało. Kobieta wyjawiła, że ma siostrę bliźniaczkę, która jest od niej młodsza. Jak to możliwe?  

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

"Jestem trzy lata starsza od mojej siostry bliźniaczki" 

Michel Janse zaskoczyła swoich fanów wyznaniem w filmie, który szybko stał się viralem i sprawił, że w sieci i komentarzach pod nagraniem zawrzało. Kobieta wyjawiła niespodziewanie, że jej siostra bliźniaczka jest młodsza od niej o trzy lata. Internauci szybko zaczęli dopytywać, jak to możliwe i prosili influencerkę o wyjaśnienie zagadki. Szybko okazało się, że powodem tej anomalii jest... metoda in vitro.  

Influencerka zaskoczyła fanów wyznaniem. Siostry bliźniaczki są w stanie urodzić... swoje rodzeństwo! 

W dalszej części nagrania influencerka dopowiada, że zarówno ona, jak i jej siostra zostały poczęte poprzez zapłodnienie in vitro w 1996 roku, jednak rodzice zdecydowali się na posiadanie dzieci w różnych momentach.  

Najpierw zostałam zaimplantowana ja, a JJ (siostra Michel - przyp. red) była zamrożona przez trzy lata i urodziła się w 2000 roku

- wyjaśnia na nagraniu kobieta. 

Michel na koniec dodała, że ona i jej siostra nie były jedynymi poczętymi jajeczkami przeznaczonymi do in vitro. "Więc gdybyśmy chcieli, możemy wciąż użyć embrionów i urodzić własne rodzeństwo" - żartuje influencerka. Co na to internauci? Fani Michel szybko zaczęli prostować jej wyznanie w komentarzach, mówiąc, że kobiety nie są bliźniaczkami, tylko po prostu siostrami: 

Nie bliźniaczki, tylko rodzeństwo. Bliźniaki rozwijają się razem
Jesteście rodzeństwem, nie bliźniakami.
Nie, technicznie nie bliźniakami. Po prostu zwykłe rodzeństwo.
Więcej o: