Katarzyna Cichopek pokazała figurę w stroju sportowym. Tylko spójrzcie na ten brzuch!

Kasia Cichopek udostępniła ostatnio relację na Instagramie, podczas której pokazała się w legginsach i topie. Czarny zestaw tylko podkreślił szczypłą figurę aktorki. - "Ależ Pani zeszczuplała", "Figura petarda" - piszą internautki pod ostatnimi postami.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Katarzyna Cichopek aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Do tej pory zgromadziła tam ponad 563 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Kasia Cichopek jest ogromną inspiracją. Fanki chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, makijaże czy fryzury, lecz także sposoby dbania o sylwetkę.

Katarzyna Cichopek, Piotr Stramowski, Joanna Opozda, Antoni Królikowski Najgłośniejsze rozstania gwiazd. Najpierw miłość, a później rozwody

Katarzyna Cichopek pokazała figurę w stroju sportowym

Kasia Cichopek, przy okazji jednej ze swoich współprac, pokazała się ostatnio na instagramowej relacji w sportowym stroju, który składał się z czarnych leginsów z wysoką talią oraz dwóch topów (jednego z długim rękawem, a drugiego na ramiączkach) w tym samym kolorze. W ostatnim czasie wiele fanek aktorki zachwyconych jest jej figurą. 

Pięknie wyglądasz Kasiula
Wyglądasz oszałamiająco
Kwitniesz Kobieto
Ależ Pani zeszczuplała
Figura petarda

- komentują pod publikowanymi przez Kasię postami.

Kasia Cichopek w stroju sportowymKasia Cichopek w stroju sportowym https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Karolina Szostak Schudła 30 kg i przeszła obłędną metamorfozę. Jak wygląda gwiazda Polsatu?

Jaki jest sekret figury Kasi Cichopek? 

Katarzyna Cichopek swoją zgrabną sylwetkę zawdzięcza nie tylko regularnym treningom, lecz także zdrowej diecie. - To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. (…) Ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem. Teraz powróciłam do treningów i staram się dbać o nie i o dietę. Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego. I woda. (…) Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, nie dam się zagłodzić - zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z "Party".

Z kolei w wywiadzie dla "Faktu" Kasia Cichopek powiedziała więcej o swoim odżywianiu. - Od zawsze jestem na diecie, ale nie diecie takiej katującej się, tylko dieta to jadłospis. Uwielbiam dietę śródziemnomorską, bardzo lekką, najzdrowszą w rankingach wszystkich diet. Zbilansowaną, co jest ważne. I mam wrażenie, że mi służy - wyjaśniła. 

Więcej o: