Katarzyna Glinka eksponuje "cudne ciało" w odważnym kostiumie z dekoltem do pępka. Ciężko oderwać wzrok

Aktorka opublikowała wyjątkowe nagranie, na którym zaprezentowała się fanom na Instagramie w najmodniejszym stroju kąpielowym jednoczęściowym. Fani zawrócili jednak uwagę na inny aspekt. Katarzynę Glinkę zalała fala komentarzy.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia Glinka zyskała popularność dzięki rolom w popularnych serialach telewizyjnych m.in. w znanej telenoweli "Barwy szczęścia", filmach oraz występom w programach rozrywkowych. Na czołówki gazet i portali trafiała jednak nie tylko ze względu na dokonania aktorskie. Media zawsze żywo interesowały się jej życiem prywatnym. 45-latka wciąż zachwyca swoją urodą oraz niezwykle smukłą sylwetką, co również budzi wiele emocji i zainteresowania w social mediach. 

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Gwiazda zachwyca sylwetką!

Na instagramowym koncie Katarzyny Glinki pojawiły się urlopowe zdjęcia z rajskiej plaży na Bali, tym razem w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Gwiazda postawiła na granatowy model z modnym w tym sezonie wiązaniem w talii, które świetnie ją podkreśla oraz głębokim dekoltem do pępka. 45 - letnia aktorka dumnie eksponuje płaski brzuch po ciąży i smukłe nogi. Całość stylizacji została uzupełniona zjawiskowym kapeluszem z szerokim rondem z plecionym motywem. 

 

Reakcja fanów aktorki. Katarzynę Glinkę zalała fala komentarzy

Katarzyna Glinka zaprezentowała, jak w rzeczywistości wygląda jej ciało. Post gwiazdy w stroju kąpielowym z rajskiej plaży na Bali zachwycił fanów aktorki, których grono na Instagramie liczy już ponad 239 tysięcy osób. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu nad wyglądem Glinki.

Masz cudne ciało.
Kasiu, wyglądasz prześlicznie.
Jaka figurka wow
sztos zdjęcie i piękna kobieta
 
Więcej o: