Poszła do ulubionej restauracji Ewy Chodakowskiej i pokazała rachunek. "Obłęd"

Tiktokerka "Aga Testuje" postanowiła odwiedzić jedną z ulubionych restauracji Ewy Chodakowskiej. Podzieliła się swoją opinią o tym miejscu i pokazała paragon za śniadanie. Jajecznica? "Szał, obłęd i luksus". - Nie idź tam na koniec miesiąca - radzi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam nie tylko popularne wśród nastolatków układy taneczne, lecz także wiele makijażowych lub modowych trendów, ciekawe triki oraz porady. Dużą popularnością cieszą się również profile, na których znaleźć można testy oraz opinie o różnych rzeczach. 

Poszła na śniadanie do ulubionej restauracji Ewy Chodakowskiej w Warszawie. Ile zapłaciła? 

Jednym z takich profili jest właśnie konto @wyzszy_instytut_smaku, na którym tiktokerka "Aga Testuje" sprawdza i testuje różne miejsca w Polsce. Jakiś czas temu po raz kolejny postanowiła odwiedzić jedną z popularniejszych restauracji w Warszawie, które regularnie odwiedza m.in. Ewa Chodakowska. Oprócz zamówionych potraw, tiktokerka pokazała na nagraniu także paragon za śniadanie. Ile zapłaciła? Otóż jajecznica z truflami kosztowała 69 zł, jajka po benedyktyńsku 35 zł, Croque Madame 36 zł, a cola zero 9 zł. Do tego doliczono także serwis 12,5%. Całość wyniosła 167,63 zł.

Jeśli macie ochotę i budżet na luksusowe śniadanie, to spróbujcie jajecznicy z truflami we Flaming&Co. Po prostu szał, obłęd i luksus. Od mojej ostatniej wizyty dużo się pozmieniało. Przemiła obsługa i przepyszne jedzenie gwarantują przemiły poranek. Miejsce grzechu warte, ale nie idź tam na koniec miesiąca. Ocena WIS 10/10

- powiedziała na nagraniu. - Tak, to nadal ulubiona restauracja Ewy Chodakowskiej - dodała. 

Pozycja serwis na paragonie to Twój napiwek czy cena za serwis narzucona przez restauracje ?

- zapytała jedna z osób.

Narzucona z góry

- odpowiedziała tiktokerka. 

Wszystko wszystkim, ale jednak uważam że napiwek powinien być uzależniony od mojego zadowolenia, a nie narzucony z góry i to 12,5%

- napisała inna internautka.

Więcej o: