Słynna zakonnica wygrała program muzyczny i odeszła z zakonu. Teraz trudno ją poznać

O siostrze Cristinie zrobiło się głośno w 2014 roku. Wówczas kobieta wzięła udział w "The Voice od Italy" i wygrała program. Od tego czasu w jej życiu sporo się zmieniło.

Siostra Cristina Scuccia w 2014 roku wzięła udział w "The Voice of Italy". Co ciekawe, kobieta wygrała program, a o jej występach informowały media na całym świecie. Niedługo po tym sukcesie nagrała singiel, który był nastrojową wersją "Like a Virgin" Madonny. Zakonnica przekonywała wówczas, że słowa przeboju mówią o niczym innym jak o "dotyku Boga", a sama piosenka jest modlitwą.

Zobacz wideo Wieczorna rutyna pielęgnacyjna krok po kroku:

Słynna zakonnica odeszła z zakonu

Niedawno 34-letnia Cristina wystąpiła we włoskim programie "Verissimo". Okazuje się, że jakiś czas temu kobieta zdecydowała się na odejście z zakonu. Obecnie nadal rozwija swoją karierę muzyczną, a także pracuje jako kelnerka.

"Siostra Cristina jest we mnie"

Jej występ w popularnym programie telewizyjnym wzbudził ogromne zainteresowanie. Po jego emisji pojawiły się między innymi komentarze, że Cristina zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. W "Verissimo" wystąpiła w malinowej kreacji, pełnym makijażu i wystylizowanych włosach.

Mimo tej metamorfozy była zakonnica nie chce odcinać się od swojej przeszłości. I co istotne, nadal jest osobą mocno wierzącą. - Siostra Cristina jest we mnie, jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki siostrze Cristinie - wyznała w programie.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: