Te torebki będą bardzo modne zimą! Teraz na wyprzedaży w CCC. Podobne w Mohito i Reserved

Hobo to jedne z najmodniejszych torebek sezonu jesień-zima 2022/23. Są one nie tylko stylowe, ale też bardzo pojemne. Torebkę w tym stylu znajdziesz teraz na wyprzedaży w CCC.

W zeszłym sezonie na topie były zwłaszcza bagietki, czy wąskie, podłużne torebki noszone na krótkim pasku. Jesień 2022 zdecydowanie należy do torebek hobo. Wyróżniają się one luźnym fasonem i półokrągłym kształtem. Zazwyczaj wykonane są z miękkich materiałów. Torebki w tym stylu znajdziesz teraz na wyprzedaży w CCC. Naszym faworytem jest ten brązowy model

 

Torebka hobo z CCC. Teraz na wyprzedaży 

Model, o którym mowa to brązowa torebka z imitacji skóry. Wyróżniają ją ozdobne marszczenie oraz złota wstawka na rączce. Torebka wykonana jest z imitacji skóry. Kupisz ją teraz za 111,99 zł. Ten sam model dostępny jest również w kolorze czarnym. 

Brązowa torebkaBrązowa torebka Fot. CCC

Torebka prezentuje się bardzo modnie i nowocześnie. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem jesiennych stylizacji. Brązowy model możesz zestawić z beżowym trenczem. 

Torebka hobo z Reserved. Modny model

Torebkę w podobnym stylu znajdziesz również w Reserved. To model  o lekko asymetrycznym fasonie. Torebka z Reserved posiada zdecydowanie delikatniejsze marszczenia i jest sporo ciemniejsza. Jest ona dostępna na stronie internetowej sieciówki za 159,99 zł. 

Torebka hoboTorebka hobo Fot. Reserved

Torebka hobo jest nie tylko stylowa, ale też bardzo pojemna. Dzięki temu będzie doskonałym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Zmieścisz w niej wszystkie potrzebne rzeczy. 

Torebka hobo z Mohito. Wyrazisty kolor

Modną torebkę hobo znajdziesz również w Mohito. To model w wyrazistym różowym kolorze. Odcień ten jest w tym sezonie bardzo popularny, m.in. dzięki słynnemu pokazowi Valentino. Torebka jest teraz na wyprzedaży i kosztuje 39,99 zł. 

Torebka hoboTorebka hobo Fot. Mohito

Ten model doda twojej jesiennej stylizacji oryginalnego charakteru i pomoże ci się wyróżnić. W tym sezonie modne są również total looki w różnych odcieniach różu

Więcej modowych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: