Niepowtarzalna okazja w Pepco! Stylowy sweter za 30 zł. Podobne w Croppie i Mohito

W sieci sklepów Peco widnieje gustowny i stylowy sweter, który idealnie sprawdzi się do jesiennych stylizacji. Podobne ubrania znajdziemy w Mohito i Croppie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sweter to rodzaj ubrania, które sprawdza się przede wszystkim podczas chłodnych dni. Oprócz tego, że jest on ciepły i wygodny, wiele modeli może stać się idealnym uzupełnieniem jesiennych stylizacji. W aktualnej ofercie sklepu Pepco dostępny jest bardzo interesujący egzemplarz rozpinanego swetra w kuszącej cenie. Podobne produkty są do kupienia w Croppie i Mohito. 

Damski kardigan od Pepco. Świetny do jesiennych stylizacji

Za damski kardigan z Pepco zapłacimy obecnie jedynie 30,00 zł. Produkt jest dostępny tylko w czarnym kolorze w rozmiarach od S do L. Posiada drobne, ozdobne guziki oraz linię dekoltu w kształcie litery V. Do stworzenia swetra wykorzystano miękką w dotyku dzianinę. Kardigan świetnie skomponuje się z ulubioną koszulką, jeansami oraz pikowaną kurtką

kardigan z Pepcokardigan z Pepco screen pepco.pl

Mohito również sprzedaje damskie swetry. Dostępne w wielu kolorach

Na stronie internetowej sklepu Mohito również widnieje wiele propozycji rozpinanych swetrów. Jeden z egzemplarzy kosztuje aktualnie 79,99 zł. Marka proponuje beżowy, kremowy, ciemnozielony i czarny kolor w rozmiarach od XXS do L. Ubranie wyróżnia się dosyć swobodnym krojem. Taki kardigan wykorzystamy do codziennych kompozycji i wieczorowych okazji. 

kardigan z Mohitokardigan z Mohito screen mohito.com

Kardigan od Croppa. Idealny na jesień

Trzecią opcją na wzbogacenie swojej szafy o dodatkowy sweter jest kardigan z Croppa, który możemy nabyć za 99,99 zł. Oprócz beżowego koloru sweter jest dostępny także w błękitnym wariancie. Produkt charakteryzuje się ozdobnym, warkoczowym splotem. Sweter dopełni kompozycję z eleganckimi spodniami oraz długim płaszczem. 

kardigan z Croppakardigan z Croppa screen cropp.com

Więcej o: