Doda na zdjęciu z wakacji. Fanki patrzą na niego: "Kimkolwiek jesteś, nie sp***rz tego"

Doda podzieliła się na Instagramie kadrem z egzotycznych wakacji. Na zdjęciu zapozowała ze swoim partnerem. To ich pierwsze takie zdjęcie na profilu gwiazdy. - Widoki nieziemskie, w zasadzie oba, pierwszy i drugi plan, idealnie - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda od lat jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Doda pokazała zdjęcie z wakacji. "Nieznajomy, dbaj o nią"

Ostatnio Doda opublikowała na swoim profilu zdjęcie prosto z egzotycznych wakacji. Zapozowała na nim wraz ze swoim partnerem, ubrani w takie same zestawy i kapelusze nón lá, które są jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Wietnamu. - Jak myślicie? Gdzie jesteśmy ? - napisała krótko.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów. Część z nich postanowiła także zwrócić się do nowego partnera Dody: 

Kimkolwiek jesteś, nie sp***rz tego
Nieważne gdzie, ważne że uśmiechnięta
Nieznajomy, dbaj o nią
Ciężko stwierdzić, ale widoki nieziemskie, w zasadzie oba, pierwszy i drugi plan, idealnie
Gdzieś między Warszawą a Mazurami... Tak, zdecydowanie tam! Poznaje miejscówkę. W każdym bądź razie.. Gdziekolwiek i z kimkolwiek miłych wakacji
Wietnam! Po kapeluszach i po chudych nóżkach poznałem
Nie ważne gdzie, ważne że razem i że jesteś szczęśliwa
O tej porze roku to może być tylko raj
W końcu razem
Jesteście szczęśliwi! To najważniejsze
Miejsce jak miejsce, ale jak pięknie wyglądacie w tych kompletach match match

- czytamy.

Kim jest nowy partner Dody?

Doda podczas ostatniego odcinka swojego programu przyznała, że odnalazła miłość. - Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana! Nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Jest to sytuacja stosunkowo świeża - powiedziała. Choć nie zdradziła, o kogo chodzi, internauci oraz media spekulują, że wybrankiem piosenkarki jest Dariusz Pachut - ratownik medyczny, sportowiec i podróżnik. Jego nazwisko po raz pierwszy pojawiło się w mediach, gdy spotykał się z Dorotą Gardias.

Moim największym marzeniem jest chwycić go za rękę i po prostu już jej nie puścić. I żeby on mnie nie puścił. I to wszystko

- wyznała Doda.

Więcej o: