Internautka do Karoliny Szostak: Dobrze mówili o tym efekcie jojo. Odpowiedziała

Karolina Szostak opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które zrobiła w windzie, pozując ubrana m.in. w oversize'ową kurtkę puchową. Jedna z internautek skomentowała wygląd dziennikarki, wbijając jej szpilę. Karolina Szostak nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Szostak mówi o swojej wadze

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce. Jednak oprócz działalności zawodowej znana jest z także ze spektakularnej metamorfozy, którą przeszła, chudnąc aż 30 kilogramów. W różnych wywiadach, a także na swoim Instagramie Karolina Szostak mówiła, że za zmianą jej sylwetki oraz samopoczucia stoi m.in. dieta dr Dąbrowskiej, do której podobno wraca regularnie dwa razy w roku. - Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki - powiedziała w jednej z rozmów. Choć wokół tej diety krąży wiele kontrowersji, a wiele osób w sieci wróżyło dziennikarce szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak od lat pozostaje w świetnej formie. 

Karolina Szostak pokazała zdjęcie w windzie. Fanka: Dobrze mówili o tym efekcie jojo. Dziennikarka odpowiedziała

Karolina Szostak podzieliła się ostatnio na swoim profilu nowym, charakterystycznym dla siebie kadrem. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w windzie. - Zdziwiona mina bo nie tak miało być, było blisko, pierwszy mecz za nami, ale #dobojupolsko #gramydalej?? @_rl9 #jesteśmyzwami - napisała.

Dobrze mówili o tym efekcie jojo. Nie da się tego utrzymać, ale i tak Panią uwielbiam

skomentowała jednak z internautek. 

Da się spokojnie, ubranie nie odzwierciedla

- odpowiedziała dziennikarka.

Wolę Panią w stylu sexy mimo wszystko!

- dodała internautka.

A ja lubię oversize

- podsumowała Karolina Szostak.

 

Przypominamy, że negatywne komentowanie czyjegoś wyglądu - zarówno w sieci, jak i na żywo - jest absolutnie nie na miejscu, a przed napisaniem czegokolwiek warto zastanowić się dwa razy, czy samemu chciałoby się coś takiego usłyszeć.

Więcej o: