Sukienka, którą wybrała na wesele, wywołała w sieci burzę. "To musi być żart"

Sukienki, które kobiety wybierają na wesela swoich bliskich, mogą wzbudzać wiele emocji. Pewna tiktokerka postanowiła założyć kreację o nietypowym kroju i kolorze, co nie spodobało się internautom. Kiedy kobieta pokazała swoją stylizację w mediach społecznościowych, rozpętała się niemała afera.

Lacey Jade Christie jest Tik Tokerką z Melbourne, która ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych strojem, jaki założyła na ślub swoich przyjaciółek. Sukienka, którą wybrała, od razu wzbudziła poruszenie wśród internautów, którzy nie zostawiają na kobiecie suchej nitki. Jak wygląda sukienka, która wzbudza tyle emocji?

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Tik Tokerka założyła białą sukienkę na ślub przyjaciół. Wyzywający fason jest wisienką na torcie 

Lacey wybierając się na ślub swoich przyjaciółek, wybrała sukienkę, w której świetnie się czuła i to właśnie ją postanowiła założyć na wesele. Zdecydowała się na krótką kreację z bardzo głębokim dekoltem, co już samo w sobie może wzbudzać niemałe kontrowersje. Dodatkowo sukienka jest w kolorze bieli. Kiedy kobieta pochwaliła się swoją stylizacją na Instagramie i TikToku, internauci nie szczędzili przykrych słów.

Co o sukience Lacey piszą internauci? Nie zostawiają na niej suchej nitki

Lacey wzbudziła wiele emocji, pokazując swoją weselną stylizację i spodziewała się, że może to tak wyglądać. Kobieta jednak nie ma sobie nic do zarzucenia. Przed wyborem sukienki zapytała panny młode, czy może zdecydować się właśnie na taki model oraz kolor kreacji. Lacey dostała pozwolenie, dlatego postanowiła ubrać białą, krótką sukienkę. Co ciekawe, wspomina też, że tym strojem chciała nieco przełamać konwenanse i pokazać, że czyjeś przekonania oraz tradycje nie muszą determinować tego, jak sama chce wyglądać. Nie spodobało się to jednak użytkownikom TikToka:

Wygląda jak narzutka na plażę.
To, że chcesz założyć taką sukienkę, wcale nie oznacza, że powinnaś to robić.
Biel?! Na czyjeś wesele?! To musi być żart! 
 
Więcej o: