Horoskop dzienny 28 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 listopada. Poniedziałek to dzień pełen wyzwań, ale też nowy początek. Jak rozpocznie się nowy tydzień? Sprawdź koniecznie, co mówi Twój horoskop na poniedziałek.

Horoskop dzienny - Baran 

Czeka Cię dziś trudny dzień, który będzie wymagał skupienia, tymczasem kolega zza biurka opowie Ci ze szczegółami o swoim weekendzie. Załóż słuchawki i spróbuj się odciąć. W porze lunchu przyjdzie czas na miłe pogawędki. 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Byk

Spróbuj dziś zrobić pierwszy krok w stronę nowego uczucia. Minęło już bardzo dużo czasu i teraz możesz otworzyć się na nowe. Nic Cię już tu nie trzyma, możesz gonić marzenia. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pomyśl dziś o tym, co możesz zrobić dla siebie. Ostatnio zbyt często poświęcasz się dla innych kosztem swojego szczęścia. Pamiętaj o tym, że czas płynie i nikt Ci go nie odda. Życie należy przeżyć tak, aby nie żałować. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Rak

Początki związku to najlepszy okres, który potem wspominamy z uśmiechem. Z drugiej strony to też dobry czas na to, aby wychwycić wszystkie czerwone flagi. Nie lekceważ znaków ostrzegawczych. 

Horoskop dzienny - Lew

Czy uda Ci się dziś osiągnąć zamierzone cele? Takie pytanie zadajesz sobie każdego poranka. A czy uda Ci się dziś odpocząć i posłuchać swojego wewnętrznego głosu? 

Horoskop dzienny - Panna

Czy Twoje życie odzwierciedla Twoje marzenia? Na tak postawione pytanie rzadko można odpowiedzieć twierdząco. Tymczasem życie przecieka nam przez palce, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Waga

Podróż do wnętrza siebie to najlepszy kierunek. Słuchaj dziś swojej intuicji i postępuj tak, jak podpowiada Ci serce, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Zamiast myśleć tylko o sobie, zastanów się, jak możesz dziś pomóc innym. Ktoś bardzo potrzebuje Twojego wsparcia i nie możesz dłużej udawać, że tego nie widzisz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Jesteś na dobrej drodze do tego, aby zakończyć swój związek. Czy na tym Ci zależy? Partner ostatkiem sił łata Wasze sprawy i nie ma już siły. Ta relacja wisi na włosku, tu wszystko zależy od Ciebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś będzie dziś próbował wywrzeć na Tobie presję. Zamiast zgadzać się na wszystko, pomyśl o konsekwencjach. Czy warto poświęcać się dla innych? Może to już czas na Twoje plany i marzenia?

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś liczyć pieniądze, ale nie martw się brakującą kwotą, już wkrótce pojawi się na Twoim koncie. Spokojnie planuj dalej, a wszystko i tak się ułoży. 

Mandale - co to jest i kiedy się je wykonuje?Mandale - co to jest? Poznaj ich znaczenie i wpływ na nasze życie

Horoskop dzienny - Ryby 

Dopadnie Cię dziś smutek, ale wystarczy, że odezwiesz się do kogoś, kto jest Ci bardzo bliski. Razem uda Wam się przepędzić wszystkie czarne myśli. Nie zastanawiaj się, tylko zrób pierwszy krok, a wszystko się ułoży. Bądź dobrej myśli. 

Więcej o: