Świętuj tydzień wyjątkowych promocji! Black Week w CCC

To niezwykła okazja na zakup najmodniejszego obuwia i akcesoriów w cenach niższych nawet o 30%. Black Week w CCC to coroczne święto miłośników stylu i wyjątkowych okazji. W dniach 23 - 28 listopada 2022 ceny produktów w sklepach stacjonarnych oraz aplikacji mobilnej i na ccc.eu zostaną obniżone aż do 30%. Tydzień zniżek w CCC to idealna okazja, by upolo-wać produkty topowych marek: Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, Gino Rossi, Badura, Dee Zee czy wielu innych w atrakcyjnych cenach.

Klubowicze zyskują szybciej! Tylko 23 listopada 2022 wszyscy Klubowicze CCC zyskują pierwszeństwo zakupu obuwia i dodatków w obniżonych cenach. W dniach 24-28 listopada wszyscy klienci CCC skorzystają z promocji: 30% zniżki na cały asortyment nieprzece-niony oraz 15% zniżki na asortyment przeceniony.

Wyjątkowa oferta promocyjna dla całej rodziny

Na co polować w trakcie Black Week w CCC? To bez wątpienia najlepszy moment, by uzu-pełnić garderobę na sezon zimowy. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich poszukują-cych jakości, funkcjonalności i przede wszystkim komfortowego obuwia na zbliżające się mrozy, będzie kapsuła Cosy Padding od marki Lasocki. Ta niezwykle miękka i stylowa ko-lekcja, będąca odpowiedzią na potrzeby całej rodziny, zostanie objęta ofertą promocyjną.

Swoją kolekcją nie zawiedzie również Jenny Fairy, ulubiona marka influencerek. Stylowe śniegowce, supermodne kowbojki czy botki w militarnym stylu, to nie tylko odzwierciedle-nie aktualnych modowych tendencji, ale również szybki przepis na uzupełnienie prostych zimowych looków.

Oferta CCC to również szeroki wybór dla miłośniczek klasycznych rozwiązań. Minimali-styczne sztyblety, skórzane trapery czy kozaki na obcasie będą świetnym rozwiązaniem na najbliższe miesiące. Black Week w CCC to najlepsza okazja, by upolować wymarzone mo-dele od marek Gino Rossi, Badura czy Lasocki w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tydzień zniżek w CCC to również doskonały moment, by uzupełnić szafę w ponadczasowe modele: klasyczne szpilki czy wygodne skórzane mokasyny.

Black Week w CCC to także obniżki na obuwie i akcesoria dla mężczyzn. Wśród produktów w obniżonych cech znajdą się obuwnicze klasyki jak skórzane botki, trapery czy półbuty ma-rek Gino Rossi i Lasocki. Warto skorzystać również z obniżek w CCC, by zaopatrzyć się w sportowe obuwie najlepszych światowych marek, jak Adidas, New Balance, Champion czy Reebok.

CCC nie zapomina również o najmłodszych. Zimowe propozycje linii Lasocki Kids to szeroki wybór wykonanych z wysokiej jakości skóry butów dla chłopców i dziewczynek. W ofercie promocyjnej znajdzie się również obuwie z ulubionymi postaciami z bajek - bohaterami Di-sney’a czy Marvel’a.

Oferta Black Week dostępna w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.