Doda pierwszy raz pokazała twarz ukochanego! Lawina komentarzy pod postem

Doda wyjechała na egzotyczne wakacje do Wietnamu. W podróży towarzyszy jej partner. Na swoim profilu na Instagramie pokazała kadry, na których twarz wybranka pozostawała zakryta. Teraz, artystka podzieliła się oficjalnym zdjęciem z ukochanym.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Promocja płyty, własny program telewizyjny. To był intensywny czas dla Dody. Gwiazda w programie "Doda. 12 kroków do miłości" przez 10 tygodni chodziła na randki, szukając wymarzonego partnera. Oprócz tego miała miejsce premiera jej płyty, odbywały się spotkania z fanami i wiele godzin poświęciła na kręcenie teledysków. Mimo że artystka nie znalazła miłości w show Polsatu, jej serce jest już zajęte. Nowiną podzieliła się z widzami w ostatnim odcinku. Aktualnie Rabczewska wybrała się na zasłużone wakacje do Azji, a konkretniej do Wietnamu.

Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Doda u boku ukochanego. Oficjalne zdjęcie trafiło na Instagrama

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie Dody wraz z partnerem z ulic Wietnamu. Jednak na fotografii jego twarz pozostawała zasłonięta nakryciem głowy. Teraz gwiazda prawdopodobnie poczuła się gotowa i opublikowała oficjalne zdjęcie z ukochanym, Dariuszem Pachutem. Wokalistka przy okazji zachwyciła rewelacyjną formą, odsłaniając smukłe nogi w krótkich szortach.

 

Lawina komentarzy pod najnowszym postem Dody. Pojawiły się gratulacje

Doda wraz z parterem regularnie dzielą się z obserwatorami relacjami z wyjazdu do Wietnamu w mediach społecznościowych. Na wszystkich wcześniejszych filmach i zdjęciach twarz wybranka artystki pozostawała zakryta. Publikacja oficjalnej fotografii z ukochanym spotkało się ze sporą reakcją ze strony fanów.

Najprzystojniejszy z wszystkich dotychczasowych facetów
Super widzieć Cię wreszcie tak szczęśliwa
Podpisuje się, że najprzystojniejszy z dotychczasowych partnerów.
Kochana… wyglądasz jak zawsze obłędnie! Do tego, ten błysk w oku - to jest to!
Nareszcie go pokazałaś. Mega do siebie pasujecie.
 
Więcej o: