Oto najmłodszy zwycięzca "Mam talent" w historii. Gdy wygrał, miał zaledwie dwa lata

Hugo Molina wygrał 5. edycję hiszpańskiego show "Mam Talent". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że miał wtedy zaledwie dwa lata! Chłopiec został najmłodszym zwycięzcom programu w historii, a jego rekordu nie pobił do dziś nikt.

Program "Mam Talent" skupia wokół siebie wyjątkowo uzdolnionych uczestników. Jednym z nich jest Hugo Molina, który pojawił się w 5. edycji hiszpańskiego show. Jego uroczy występ zachwycił jurorów i widzów do tego stopnia, że bez problemu dotarł aż do wielkiego finału. Miał wtedy dwa latka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Utalentowany dwulatek został najmłodszych zwycięzcom w historii "Mam Talent". Od 3 lat nikt nie pobił jego rekordu

Ze względu na brak ograniczeń wiekowych, chłopiec pojawił się na castingu do 5. edycji programu w wieku dwóch lat. Na scenę wyszedł wraz z tatą. Swoim występem niemal natychmiast skradł serca widzów oraz jurorów. Zagrał na bębenku do tradycyjnej muzyki hiszpańskiej z wielkanocnej parady. Wykazał się niesamowitych poczuciem rytmu i talentem, nic więc dziwnego, że bez problemu awansował do półfinału, a następnie do samego wielkiego finału, który wygrał 17 grudnia 2019 roku. Od tego czasu jest najmłodszym zwycięzcom w historii programu "Mam Talent", gdyż dotychczas nikt nie pobił jego rekordu.

 

Niesamowitym talentem dwulatka zachwycił się także papież Franciszek

Niebywały talent dwulatka miał dostrzec także sam papież Franciszek. Jak podaje portal onet.pl, sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii skontaktował się z rodziną uzdolnionego chłopca i przekazał, że papież nie może się doczekać, aż usłyszy, jak Hugo gra na bębnie

Losy utalentowanego dwulatka możemy śledzić na Instagramie

Mimo że od wygranej w programie minęły już trzy lata, fani wciąż mogą podglądać losy Hugo Moliny. Chłopiec posiada konto na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się treści z jego występów i codziennego życia. Aktualnie śledzi go ponad 60. tysięcy osób.

 
Więcej o: