Mówi wprost o swoim wyglądzie. "Jestem gruba i gorąca. Mam gdzieś, co myślą inni"

20-letnia tiktokerka waży 120 kg i na co dzień udowadnia w sieci, że słowo "gruba", wcale nie musi mieć negatywnych konotacji. - Gorąca, gruba kobieta, która kocha swoje ciało, mimo tego, że wszyscy mówią jej, że nie powinna - mówi o sobie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Gdy słyszy: jesteś gruba, z uśmiechem odpowiada: tak, jestem. "Mam gdzieś, co myślą inni"

20-letnia Mak, znana na TikToku jako @chunkymak, udostępnia w sieci filmiki, które mają dodawać innym pewności siebie. Kobieta na swoim tiktokowym profilu ma już ponad 105 tys. obserwujących i 7,5 mln polubień. Choć regularnie zdarza się, że słyszy przykre docinki na temat swojego wyglądu, zupełnie nie przejmuje się tym, co myślą i mówią o niej inni. Jak sama przyznaje, po prostu nie pozwala, by hejterzy w jakikolwiek sposób ją poniżali.

Gorąca, gruba kobieta, która kocha swoje ciało, mimo tego, że wszyscy mówią jej, że nie powinna

- napisała na filmiku.

Na komentarze typu "jesteś gruba", z uśmiechem odpowiada "tak, wiem, że jestem" i z dumą odsłania swoje ciało. Jak sama mówi, swoją działalnością w sieci, chce zachęcić innych do kochania własnych ciał. Pod publikowanymi przez nią filmikami regularnie pojawia się wiele komentarzy od internautek:

Dosłownie cię uwielbiam
Twoja pewność siebie jest niesamowita, królowa
Chciałabym być tak pewna siebie jak ty
Wyglądasz świetnie
Absolutnie cię uwielbiam, dziękuję bardzo za pomoc w pamiętaniu, aby zawsze kochać siebie
Dziękuję ci za to, co robisz
Uwielbiam twoją energię

- czytamy.

Więcej o: