Horoskop dzienny 29 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 listopada. Wtorek to dobry czas na zmiany, nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź horoskop na dziś i poznaj najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Bez względu na to, jak mocna jest Twoja wiara w to, że masz rację, a Twoi przeciwnicy się mylą, lepiej na razie zachować swoje opinie dla siebie. Najprawdopodobniej sytuacja sama się rozwiąże, więc po co się angażować?

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Planety chcą Cię dziś ostrzec: jeśli zaufasz komuś, kto nie grzeszy uczciwością, możesz tego żałować w nadchodzących dniach. Bądź bardzo ostrożny w ciągu najbliższej doby, ponieważ stawka jest bardzo wysoka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś poczujesz się dobrze ze sobą, ale nadal musisz być ostrożny w niektórych obszarach. Szczególnie uważaj na ludzi, którzy schlebiają ci bez powodu – najwyraźniej chcą osiągnąć swoje cele Twoim kosztem.

Horoskop dzienny - Rak

Musisz poważniej podejść do swoich obowiązków w pracy, koledzy proszą cię o robienie rzeczy, które przyniosą korzyść im, a nie Tobie. Dobre stosunki ze współpracownikami i przełożonymi są oczywiście ważne, ale nie pozwól, żeby ktoś Cię wykorzystywał. 

Horoskop dzienny - Lew

Wyznaczasz sobie wysokie standardy i mierzysz innych swoją miarą.  Dzisiejszy dzień przypomni Ci, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami. Jeśli masz trudne zadanie do wykonania, nie będzie wyboru i trzeba będzie wykonać je samodzielnie.

Horoskop dzienny - Panna

Planujesz nowy kreatywny projekt?  Najlepszym rozwiązaniem będzie przesunięcie daty rozpoczęcia na przyszły tydzień. Według planet sprawy domowe są ważniejsze, teraz musisz poświęcić się rodzinie. 

Horoskop dzienny - Waga

Atmosfera w pracy jest aktualnie ciężka? Potraktuj to jako znak, aby nie naciskać zbyt mocno na innych. Nie każdy może dorównać twoim ambicjom, więc postaw na współpracę zamiast poleceń, tylko tak uda Ci się zmotywować zespół. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Mów głośno, jeśli uważasz, że ma miejsce niesprawiedliwość. Skorpion jest jednym z niewielu znaków, które nie boją się atakować ludzi na stanowiskach władzy, więc powiedz swoje i powiedz to głośno.

Horoskop dzienny - Strzelec

Im bardziej się martwisz, tym więcej ciemnych chmur na Twoim niebie. Uwierz, że wszystko będzie dobrze. Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość, warto o tym pamiętać szczególnie teraz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Musisz przestać wracać do przeszłości i żałować, że nie postąpiłeś inaczej. Zrobiłeś to, co było w Twojej mocy. Nie rozdrapuj ran, tylko pracuj nad każdą blizną.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wydarzenia w najbliższych dniach przypomną Ci, że w szerszym kontekście nie liczy się to, ile zarabiasz ani jaki jest twój status zawodowy, ale to, kim jesteś. Stawiaj ludzi na pierwszym miejscu, w tym siebie.

Horoskop dzienny - Ryby 

To nie jest czas na nowe obowiązki, ponieważ to, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni, stworzy poważne możliwości, które wymagają pełnej uwagi. Wkrótce otrzymasz szansę na awans. 

Więcej o: