Dla tych znaków zodiaku końcówka roku będzie niezwykle pechowa. Kto może mieć pod górkę?

Okazuje się, że nie każdemu końcówka roku minie w szczęściu i spokoju. Według astrologów niektóre znaki zodiaku mogą mieć wtedy pecha. Kto powinien lepiej odłożyć podejmowanie poważnych decyzji na nowy rok? Zobacz, czy urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku.

Końcówka roku to czas przemyśleń i nowych planów. Okazuje się jednak, że dla niektórych osób może być niezwykle pechowa. Te znaki zodiaku powinny poczekać z planowaniem oraz podejmowaniem ważnych decyzji na nowy rok, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Zobacz, czy jesteś jednym z nich.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Byki powinny się mieć na baczności. Pech czeka tuż za rogiem

Astrolodzy są zgodni - pod koniec tego roku osoby spod znaku byka powinny nieco zwolnić. To dobry czas, by ochłonąć, przewartościować w głowie różne rzeczy i z nową energią rozpocząć nadchodzący rok. Lepiej w tym czasie nie decydować się na podejmowanie wyzwań czy nowych przedsięwzięć, bo pech nie opuści byków przez najbliższe kilka tygodni. Warto wykorzystać ten czas na odpoczynek i regenerację, by nie frustrować się tym, na co nie ma się wpływu.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś eksponuje zgrabne nogi w modnej spódnicy

Raki niech wstrzymają się z podejmowaniem ważnych decyzji. To czas, by ochłonąć

2022 rok to był dla raków niezwykle wybuchowy czas. Ostatnio zebrało się też jeszcze więcej różnych emocji, które nie są najlepszymi doradcami. Pech wisi w powietrzu, a dodatkowo emocjonalne podejście do wielu spraw może przynieść niekorzystne skutki. Najbliższe tygodnie warto poświęcić na to, by nieco się uspokoić i ochłonąć, a podejmowanie ważnych decyzji pozostawić na pierwsze miesiące nowego roku. Być może to wyciszenie emocji zaowocuje czymś niezwykłym w 2023 roku. 

Skorpiony mogą spodziewać się, że wszystko będzie nie po ich myśli. Jednak do czasu

Osoby urodzone pod znakiem skorpiona mogą czuć zwiększoną frustrację. Końcówka roku zapowiada się dla nich pechowo, przez co będą czuły się niekomfortowo, a narastające emocje tylko pogorszą sytuację. Lepiej wziąć głęboki oddech i przeczekać najbliższy czas, idąc po najmniejszej linii oporu. Niech tym razem skorpiony robią tylko to, co konieczne, by nie podejmować się nowych wyzwań. A do zawierania nowych znajomości niezbędne jest podejście z dużym dystansem.

Więcej o: