Te znaki zodiaku czeka Sylwester pełen wrażeń. Wejdą w nowy rok z przytupem i uśmiechem

Dla tych znaków sylwester będzie wyjątkowo udany. Już w połowie grudnia czeka je ogromne szczęście nie tylko w miłości, ale też w życiu zawodowym. Zobacz, czy należysz do tego grona.

Święta i Sylwester zbliżają się ogromnymi krokami. Rok 2022 dobiega końca, a te znaki zodiaku będą miały co świętować podczas tej wyjątkowej nocy. Już w grudniu czeka je szczęście i będą miały powody do radości. O kogo chodzi? 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Strzelec będzie pełny energii. W sylwestra będzie świętować sukcesy w pracy 

Zima to twój czas! Właśnie teraz podkreślaj i doceniaj to, kim jesteś i co sobą reprezentujesz. Twoja pozytywna energia przyciąga ludzi, dlatego 31 grudnia nie będziesz narzekać na nudę. Sylwestra spędzisz w gronie ukochanych osób, które zawsze cię wspierały. Razem będziecie świętować twoje zasłużone sukcesy w pracy. Rok starań w końcu przyniósł rezultaty!  

Kathy Hill w teledysku 'Last Christmas'Wzięła udział w teledysku "Last Christmas". Dziś wygląda zupełnie inaczej

Barany będą bawić się do rana. W nowym roku czeka je dobra passa 

Masz co świętować. Ten rok był dla ciebie wyjątkowo trudny. Już zeszłoroczny Sylwester nie wyglądał tak, jakbyś chciała. Tym razem 31 grudnia okaże się dla ciebie nocą pełną wrażeń. Zwłaszcza że jesteś prawdziwą duszą towarzystwa, która nienawidzi nudy. Zamiast jednak czekać na decyzję innych, weź sprawy w swoje ręce. Zaplanuj wymarzonego sylwestra i zaproś znajomych, którzy na pewno to docenią.

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe, które ucieszą bliskich. Spraw im radość świątecznym SMS-emKrótkie życzenia bożonarodzeniowe dla bliskich. Spraw im radość SMS-em

Wagę czeka wyjątkowa impreza. Wejdą w nowy rok z przytupem 

Jesteś znana ze swojego zamiłowania do wszelkich imprez, spotkań, dyskotek i wydarzeń kulturalnych. Nic więc dziwnego, że najważniejszą noc w roku spędzisz poza domem i to w bardzo ekskluzywnym miejscu. Zabierzesz znajomych tam, gdzie wstęp mają tylko wybrani. To będzie twój wymarzony Sylwester, a wierząc w znane przysłowie, czeka cię równie wyjątkowy rok!  

Więcej o: