Wchodziła za mąż cztery razy. "Ślub nie jest żadną gwarancją"

Paulina Młynarska swoją karierę zaczynała jako aktorka. Porzuciła jednak tę ścieżkę na rzecz dziennikarstwa. Aktualnie wiedzie szczęśliwe życie na Krecie, gdzie pisze książki, felietony i prowadzi zajęcia z jogi. Ma za sobą kilka nieudanych związków, o których niechętnie wspomina.

Z show-biznesu wycofała się w 2018 roku. Od tego czasu mieszka na Krecie i zajmuje się dalszym pisaniem felietonów oraz książek. Jako licencjonowany nauczyciel, prowadzi również zajęcia z jogi. Paulina Młynarska jest znana także z zaangażowania w walkę o prawa kobiet.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Kim jest Paulina Młynarska? Zaczynała jako aktorka

Paulina Młynarska to polska dziennikarka i prezenterka. Karierę zaczęła jako aktorka. W wieku 14 lat zagrała główną rolę w "Kronice wypadków miłośnych". W latach 1997-1999 mogliśmy podziwiać ją w serialu "Złotopolscy". Zrezygnowała jednak z kariery aktorskiej na rzecz dziennikarstwa. Była reporterką radiową i telewizyjną zarówno w Polsce, jak i Francji. Prowadziła m.in. "Miasto kobiet" czy "Dzień dobry TVN". 

 

Pierwszy mąż Pauliny Młynarskiej. To z nim ma córkę, Alicję

Pierwszym mężem Pauliny Młynarskiej był Paweł Nauman. To właśnie z nim ma córkę, Alicję, która działa jako aktywistka, a swoją uwagę kieruje ku problemom społecznym, w szczególności tych dotyczących ekologii, ochrony środowiska i dyskryminacji społeczności LGBT+. Oprócz tego zajmuje się tańcem i choreografią. 

 

Niewiele wiadomo o drugim i trzecim mężu Pauliny Młynarskiej

Dziennikarka niechętnie wspomina o swoich dwóch kolejnych związkach, dlatego niewiele o nich wiadomo. Najprawdopodobniej drugi mąż grał z nią w Teatrze Nowym w Warszawie, a trzeci był francuskim pisarzem i reżyserem filmowym.

Z czwartym mężem poznała się na planie

Po raz czwarty wyszła za mąż za amerykańskiego dziennikarza, Michaela Moritza, którego poznała w 2005 roku na planie "Miasta kobiet". Para chętnie pokazywała się razem, a huczne wesele zorganizowali po dwóch latach znajomości. Mimo że wyglądali na szczęśliwych, w 2010 zdecydowali się na rozwód.

Podczas jednego z wywiadów, w programie TVN Style "44 oblicza miłości" aktorka przyznała, co sądzi o zawieraniu związku małżeńskiego: 

Nie łączmy tego z życiem długo i szczęśliwie. Ślub kompletnie niczego nie gwarantuje, niczego nie załatwia. Ślub nie jest żadną gwarancją ani uczuć, ani stałości związku. Moje cztery małżeństwa... No, żenada.

Mimo to wspiera swoją córkę, która w 2019 roku wzięła ślub z ukochaną. Uroczystość odbyła się w Londynie.

Więcej o: