Doda pokazała zbyt wiele? W bardzo krótkich szortach odsłoniła nie tylko nogi

Doda uwielbia szokować i wciąż zaskakuje swoich fanów na Instagramie nie tylko życiem prywatnym, ale również prezentowanymi strojami. Tym razem postawiła na wyjątkowo kuse i mocno wycięte szorty, które odsłoniły za bieliznę!

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda miała ostatnio w swoim życiu intensywny czas. Artystka wydała kolejną płytę, której promocją zajęła się w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Oprócz udzielania wielu wywiadów, nagrywania teledysków mogliśmy śledzić jej losy w programie Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". Format show zakładał, że wokalistka uda się na kilkanaście randek i wybierze spośród kandydatów tego jedynego. Tak się jednak nie stało. Ku zaskoczeniu wszystkich w finałowym odcinku artystka oznajmiła, że jej serce jest zajęte. 

Zobacz wideo Doda regularnie bada piersi. "To może uratować życie"

Doda w bardzo krótkich spodenkach. Artystka na wakacjach w Wietnamie

Doda już od lat bryluje na polskiej scenie muzycznej. Duże zainteresowanie budzi nie tylko jej twórczość, ale także życie osobiste. Gwiazda skrupulatnie relacjonuje każdy szczegół na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją spore grono ponad 1,5 miliona osób. Artystka obecnie przebywa na wakacjach wraz z nowym partnerem w Wietnamie. Na jej relacji można zobaczyć ją w krótkiej, wiązanej bluzce eksponującej umięśniony brzuch oraz w bardzo krótkich szortach, które odsłoniły nie tylko nogi Rabczewskiej, ale znajdującą się pod spodem bieliznę.

Zobacz wideo Doda na wakacjach z nowym partnerem i w bardzo krótkich szortach

Nowy partner Dody. Kim jest Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut, z którym od niedawna związana jest Doda to 36 - letni ratownik medyczny, sportowiec i podróżnik.  Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 35,5 tysięcy osób, dzieli się swoimi pasjami związanymi ze sportem i zdjęciami z treningów czy górskich wypraw. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Uprawia wspinaczkę górską, kajakarstwo, nurkowanie, skacze ze spadochronem. Jest mistrzem Polski w brazylijskim jiu-hitsu. Jego nazwisko po raz pierwszy pojawiło się w mediach. W 2021 roku spotykał się z Dorotą Gardias.

 
Więcej o: