Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. Tak wygląda 51-letnia aktorka

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zrobiła sobie podczas spaceru z psem. Aktorka pokazała się w bardzo naturalnej wersji, zupełnie bez makijażu. Niektórzy z pewnością będą zaskoczeni tym, jak wygląda.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Ku uciesze wielu fanek i fanów, gwiazda prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek oraz obserwatorów. Choć Małgorzata Kożuchowska bardzo ceni sobie prywatność, to w sieci od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez grama makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu?

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na Instagramie zdjęcia, które zrobiła podczas spaceru z psem. Na jednym z nich aktorka pokazała się w naturalnej wersji bez makijażu. Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska prezentuje się w takim wydaniu równie zjawiskowo, co w pełnym makijażu. Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 51 lat.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/ (screen InstaStories)

Małgorzata Kożuchowska i sekret jej wyglądu. Jak dba o swoją skórę?

- Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo" - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla magazynu "VIVA!". Czasem na Instagramie aktorki można zobaczyć, że korzysta również z masażu Kobido, którego efektem jest wygładzenie zmarszczek, oraz podniesienie owalu twarzy. Oprócz tego Małgorzata Kożuchowska przykłada ogromną uwagę do zdrowego żywienia. 

Staram się, żeby to była dieta zbilansowana. Od czasu do czasu korzystam z usług cateringu, jestem na pudełkach. Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo. Absolutnie nie ma w mojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, żadnego jedzenia śmieciowego, fast-food'ów i tak dalej. Tego po prostu nie ma, natomiast są słodycze, też w takich rozsądnych ilościach

- zdradziła na Instagramie.

Więcej o: