Zapłaciła u fryzjera ponad 1000 zł. To, co zobaczyła, prawie doprowadziło ją do łez

Wielkie metamorfozy niekiedy kończą się przykrym zaskoczeniem. Przekonała się o tym pewna tiktokerka. Dziewczyna wybrała się do drogiego salonu fryzjerskiego, który miał same pozytywne opinie. Wydała około 1120 zł. To, co zobaczyła finalnie na swojej głowie, wprawiło ją w osłupienie.

Wizyta u fryzjera

Wiele kobiet, wybierając salon fryzjerski, kieruje się opiniami innych klientek. Nie inaczej było w przypadku tiktokerki @ashambles. Kobieta poszła do fryzjera, który oceniany był w sieci na pięć gwiazdek, czyli na najwyższą notę.

Aamie podzieliła się efektami wizyty metamorfozy na TikToku. Wyjaśniła, jakiego efektu się spodziewała, o co poprosiła fryzjera. Niestety mimo że aż pięć razy pokazywała fryzjerowi zdjęcie wymarzonej fryzury, efekt był dalekie od oczekiwanego. Na dodatek za nową fryzurę zapłaciła 250 dolarów, czyli około 1120 złotych.

Dziewczyna poprosiła o czerwone włosy. Na wideo widzimy rude kosmyki. To, co fryzjer uzyskał na jej włosach na pewno nie wyglądało tak, jak na zdjęciu prezentowanym przez Aaamie. Samo cięcie także nie było idealne.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się, że odwiedziła fryzjera

Komentarze w sieci

Nagranie Aamie udostępniono naprawdę wiele razy. Obejrzało je już ponad poł miliona osób. I okazuje się, że znaczna większość internautów ma takie lub podobne doświadczenia.

Nie ufam fryzjerom!
Na twoim miejscu nie opuściłabym salonu, dopóki nie poprawiliby mi włosów.
Rozpłakałabym się
Też kiedyś przepłaciłam za koszmarną fryzurę

- czytamy w komentarzach.

Wiele osób radziło jej też, aby domagała się zwrotu pieniędzy za usługę. Tak też się finalnie stało. Aamie odzyskała pieniądze.

Więcej o: