Doda pokazała ciało w odważnym stroju. Fani przecierają oczy: "To jest jakiś obłęd!"

Doda podzieliła się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z wakacji. Tym razem wywołała poruszenie pozując w odważnym, mocno wyciętym stroju. - "Dorota ja cię proszę ty się uspokój!", "Przed 40 można lepiej wyglądać niż jak miało się 20 lat" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Doda od lat jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat piosenkarka nieustannie zachwyca swoim wyglądem.

Doda pokazała figurę w mocno wyciętym stroju. "Ty kocurze!"

Doda jest właśnie na egzotycznych wakacjach w Wietnamie, a na swoim instagramowym profilu zdaje relację z wyjazdu. Udostępniła m.in. kilka kadrów znad basenu. Gwiazda zapozowała w odważnym stroju, który podkreślił jej wysportowane ciało. - Nie będę się powtarzać, że sport dla mnie to nie przykry obowiązek, tylko styl życia... wiec po prostu napisze, że od niedawna na wakacje poza sportowymi butami zabieram jeszcze najlepsze suplementy, żeby dopełnić to dzieło sztuki - napisała. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanek i fanów:

Oj kochana, to jest definicja formy życia
Niejedna młoda kobieta może pozazdrościć formy!
To jest jakiś obłęd!
Boskie ciało!
Sztos, petarda, wow
Dorota ja cię proszę ty się uspokój!!!
Wyglądasz jak 100 milionów dolarów
Co za ciało. Motywacja i to jaka, że przed 40 można lepiej wyglądać niż jak miało się 20 lat
Za***iste ciało!!! Doda ty kocurze!!!

- czytamy.

Jak Doda dba o swoją figurę?

Choć Doda regularnie trenuje, nie ukrywa, że za jej świetną formą stoi przede wszystkim dieta. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - zdradziła kiedyś na Instagramie. 

Więcej o: