Wydała 100 tys. zł, żeby tak wyglądać. "Moje piersi wyglądały jak dwie skarpetki"

Charmaine Burgh zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Kompleksy mogą być powodem do wielu zmian w życiu. Cena jej zmiany może zszokować! Dzisiaj twierdzi, że w końcu jest zadowolona ze swojego wyglądu, a efektami chwali się w mediach społecznościowych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przeprowadzenie ważnych i widocznych zmian w życiu najczęściej wymaga wiele czasu oraz pracy. W przypadku Charmaine Burgh pochodzącej z Peterborough we wschodniej Anglii również sporej sumy pieniędzy. 37 - latka miała dosyć zmagania się z nadwagą, ciągłego braku energii i prowadzenia niezdrowego stylu życia. 

 
Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Wydała 100 tys. na operacje. Dzisiaj cieszy się z upragnionych efektów

37 - letnia Charmaine Burgh po ciąży zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, z którymi nie czuła się dobrze we własnym ciele. Kobieta prowadziła również niezdrowy tryb życia, stosowała dietę opartą na daniach na wynos, słodyczach i alkoholu i cierpiała z powodu kompleksów. Na łamach portalu Daily Mail zdradziła, jak wyglądało jej życie przed zmianą.

Czasami w weekendy jadłam śniadanie i lunch w McDonaldzie, a na kolację indyjskie dania na wynos. Nie było też dnia bez czekolady i wina. Wiecznie czułam się ospała, w końcu zaczęłam myśleć o tym, żeby coś z tym zrobić.

W pewnym momencie mając już dosyć, postanowiła zainwestować w swoją metamorfozę. Okazało się, że przyjmuje dziennie aż 3 tys. kalorii, co znacznie przekracza jej zapotrzebowanie. Zaczęła od zmiany diety, treningów na siłowni, operacji piersi oraz brzucha. Efekty przyszły szybciej, niż się spodziewała. W rozmowie z Daily Mail przyznała:

Poświęciłam szesnaście miesięcy na poradzenie sobie ze złymi nawykami żywieniowymi. Zakochałam się w siłowni i stosowałam dietę.
 

Teraz przyznaje, że jest pewna siebie i ma mnóstwo energii

Kobieta jest niezwykle zadowolona ze swoich wyborów i w swoich mediach społecznościowych wielokrotnie podkreśla, że nie żałuje wydanej sumy pieniędzy. Obecnie ćwiczy kilka razy w tygodniu i spożywa 1500 kalorii dziennie. Charmaine Burgh stała się nie tylko zdrowsza, ale również uzyskała swoją wymarzoną sylwetkę. Gdy w okolicach brzucha i piersi pojawiła się obwisła skóra, 37 - latka zdecydowała się na operację plastyczną, tych okolic. Wydała na nie, 18 tysięcy funtów, czyli około 100 tysięcy złotych. 

Moje piersi wyglądały jak dwie skarpetki z piłkami golfowymi, a na brzuchu miałam luźną skórę.

Swoją metamorfozę podsumowuje słowami:

To najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Mam, o wiele więcej pewności siebie. Wcześniej czułam się bardzo nieśmiała. Jestem o wiele zdrowsza i mogę wykonywać więcej czynności z moim synem Aleksandrem.
 
Więcej o: