Jest między nimi 46 lat różnicy. Gdy się poznali, nie sądzili, że się w sobie zakochają

W dniu ślubu ona miała 80 lat, a on 34. - Nie sądziłam, że tak się stanie, żyłam po prostu z dnia na dzień, na nic nie czekałam i niczego się już od życia nie spodziewałam - powiedziała podczas jednego z wywiadów. Choć często spotykają się z przykrymi komentarzami, wydaje się, że są ze sobą szczęśliwi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Iris pochodzi z Anglii, Mohamed jest natomiast z Egiptu. Poznali się w sieci tuż po tym, jak w 2019 roku syn kobiety podarował jej laptopa i założył profil w mediach społecznościowych. Na jednej z grup zaczęła rozmawiać z dużo młodszym od siebie Mohamedem. 

"Szybko zdałam sobie sprawę, że się zakochałam"

Jak przyznała Iris podczas wizyty w programie, nie przypuszczała, że w życiu spotka ją jeszcze coś takiego. - Wysyłaliśmy wiadomości rano, w południe i wieczorem, ciągle zastanawiałam się, kiedy przyjdzie kolejna. Imponował mi intelektem, a kiedy zaczął wysyłać swoje zdjęcia, to myślałam sobie, że jest boski - mówiła podczas rozmowy w "This Morning". Choć od razu wpadli sobie w oko, kobieta ze względu na 46-letnią różnicę wieku nie zakładała, że ich znajomość może przerodzić się w związek. - Szybko jednak zdałam sobie sprawę, że się zakochałam - przyznała. Spotkanie na żywo tylko potwierdziło ich uczucie. - Już nie było odwrotu, zostaliśmy parą, totalne szaleństwo - mówiła.

 

Iris i Mohamed pobrali się w Kairze, ale zdecydowali się zamieszkać u Iris. Podczas rozmowy w programie "This Morning" Iris przyznała, że ludzie często ciekawi są tego, jak wygląda ich życie intymne.

Nasza bliskość to istna magia, polecam!

- skwitowała.

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach duża różnica wieku w związku nie powinna nikogo dziwić. A jednak, takie relacje cały czas potrafią wywołać wiele skrajnych emocji. Jednak wbrew wielu nieprzychylnym komentarzom, para obchodziła niedawno swoją drugą rocznicę ślubu. - Nasza druga rocznica ślubu. Miłość staje się coraz lepsza z biegiem czasu - napisała kobieta na swoim facebookowym profilu.

Więcej o: