Jest między nimi 46 lat różnicy. Gdy się poznali, nie sądzili, że się w sobie zakochają

W dniu ślubu ona miała 82 lata, a on 36. - Nie sądziłam, że tak się stanie, żyłam po prostu z dnia na dzień, na nic nie czekałam i niczego się już od życia nie spodziewałam - powiedziała podczas jednego z wywiadów. Choć często spotykają się z przykrymi komentarzami, wydaje się, że są ze sobą szczęśliwi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Iris pochodzi z Anglii, Mohamed jest natomiast z Egiptu. Poznali się w sieci tuż po tym, jak w 2019 roku syn kobiety podarował jej laptopa i założył profil w mediach społecznościowych. Na jednej z grup zaczęła rozmawiać z dużo młodszym od siebie Mohamedem. 

Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłośćWydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość

"Szybko zdałam sobie sprawę, że się zakochałam"

Jak przyznała Iris podczas wizyty w programie, nie przypuszczała, że w życiu spotka ją jeszcze coś takiego. - Wysyłaliśmy wiadomości rano, w południe i wieczorem, ciągle zastanawiałam się, kiedy przyjdzie kolejna. Imponował mi intelektem, a kiedy zaczął wysyłać swoje zdjęcia, to myślałam sobie, że jest boski - mówiła podczas rozmowy w "This Morning". Choć od razu wpadli sobie w oko, kobieta ze względu na 46-letnią różnicę wieku nie zakładała, że ich znajomość może przerodzić się w związek. - Szybko jednak zdałam sobie sprawę, że się zakochałam - przyznała. Spotkanie na żywo tylko potwierdziło ich uczucie. - Już nie było odwrotu, zostaliśmy parą, totalne szaleństwo - mówiła.

 

Iris i Mohamed pobrali się w Kairze, ale zdecydowali się zamieszkać u Iris. Podczas rozmowy w programie "This Morning" Iris przyznała, że ludzie często ciekawi są tego, jak wygląda ich życie intymne.

Nasza bliskość to istna magia, polecam!

- skwitowała.

Ma 11 dzieci z 8 mężczyznami. Słyszy, że mężczyzn 'nie zbiera się jak Pokemony' (zdjęcie ilustracyjne)Ma 11 dzieci z 8 mężczyznami. Słyszy, że mężczyzn "nie zbiera się jak Pokemony"

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach duża różnica wieku w związku nie powinna nikogo dziwić. A jednak, takie relacje cały czas potrafią wywołać wiele skrajnych emocji. Jednak wbrew wielu nieprzychylnym komentarzom, para obchodziła niedawno swoją drugą rocznicę ślubu. - Nasza druga rocznica ślubu. Miłość staje się coraz lepsza z biegiem czasu - napisała kobieta na swoim facebookowym profilu.

Więcej o: