Ewa Chodakowska dosadnie odpowiada na krytykę "leni kanapowych". Oto "naga prawda"

Black Friday to długo wyczekiwany dzień przez wielu miłośników zakupów. Swoją ofertę w nieco odmienny sposób postanowiła zaprezentować w najnowszym poście Ewa Chodakowska. Trenerka w opisie nie kryje swojego oburzenia. O co poszło?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Chodakowska od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Udało jej się zbudować już grono gorliwych wyznawczyń. Trenerka pozostaje niezwykle aktywna, w swoich mediach społecznościowych. Daje jej to okazję do dzielenia się z internautami motywacyjnymi wpisami i przemówieniami, które zachęcają fanów do zmieniania swojego życia. Trenerka przy okazji promocji związanych z Black Friday zabrała głos w pewnej sprawie.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zachęca do samobadania piersi. "Nagrałam filmik, możesz to przejść ze mną"

Chodakowska oburzona wyjawia prawdę. "Mówi Ci to osoba, która zafundowała sobie biust!"

Ewa Chodakowska zebrała się na wyznanie i zamieściła obszerny wpis w social mediach przy okazji promocji związanych z Black Friday. Trenerka postanowiła zbiorczo odpowiedzieć na słowa krytyki i zarzuty w jej kierunku, że jest cała "zrobiona". Niektórzy twierdzą, że jej sylwetka nie jest efektem stosowania zbilansowanej diety i regularnych treningów, tylko wynikiem ingerencji chirurga plastycznego. Pod filmikiem załączyła opis zawierający słowa:

Powiem Ci od serca NAGĄ PRAWDĘ! Bo często słyszę od LENI KANAPOWYCH, że cała jestem „ZROBIONA" Zapomnij o skrótach.. Operacjach plastycznych! Odsysaniach tłuszczu.. Inwazyjnych zabiegach, które SĄ I KOSZTOWNE I RYZYKOWNE! Tak, tak! Mówi Ci to osoba, która zafundowała sobie biust! I NIC WIĘCEJ! Na nic więcej bym się nie odważyła! MOJA TALIA, MOJE BIODRA, MÓJ TYŁEK, są „DOMOWEJ ROBOTY.

Trenerka nadmieniła również, że zdrowy tryb życia prowadzi już od 11 lat. Stosuje wskazówki od dietetyków i regularnie trenuje z własnymi programami treningowymi. Jak sama przyznaje, osobom stroniącym od aktywności fizycznej, łatwiej jest zarzucić komuś, że "jest dziełem chirurga" i stosować tego typu wymówki.

 

Reakcja fanów Ewy Chodakowskiej. Wiele osób podzieliło opinię trenerki

Wpis Ewy Chodakowskiej nie przeszedł bez echa. Post zebrał wiele reakcji w postaci serduszek oraz licznej ilości komentarzy.

Teraz tylko zmotywować sie do działania i wskakiwać na mate
Uwielbiam cię Ewcia za szczerość i prawdę.
Wszystko zrobione przez siebie samą
Więcej o: