Natalia Oreiro ma 45 lat i tak teraz wygląda. Czas się dla niej zatrzymał

Natalia Oreiro zyskała lata temu popularność w naszym kraju za sprawą głównej roli w telenoweli "Zbuntowany anioł". Jak teraz wygląda i czym się zajmuje aktorka?
Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Natalia Oreiro w maju tego roku obchodziła 45. urodziny. Aktorka od lat aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie pokazuje różne momenty ze swojego życia. Obecnie jej profil obserwuje już 1,4 mln osób.

Jak Natalia Oreiro wygląda obecnie?

Dzięki zdjęciom publikowanym w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak Oreiro wygląda obecnie. Zdaniem fanów, czas się dla niej zatrzymał. 

 

Jak potoczyła się kariera Natalii Oreiro?

Oreiro przyszła na świat w 1977 roku w Montevideo w Urugwaju. Już jako dziecko marzyła o tym, by w przyszłości zostać aktorką. Co ciekawe, już jako 12-latka zaczęła występować w reklamach telewizyjnych. Przełomowym dla jej kariery okazał się rok 1998. Wówczas Oreiro otrzymała rolę służącej Milagros w "Zbuntowanym aniele". Wykonała także czołówkę do serialu: Cambio dolor. Co ciekawe, produkcja była pokazywana na ekranach telewizorów w aż 30 krajach. Serial liczący 280 odcinków, w Polsce był emitowany na Polsacie w latach 2000-2001. 

Po "Zbuntowanym aniele" Oreiro grała w kolejnych serialach i filmach, koncertowała, kilkukrotnie odwiedziła również nasz kraj. Była nawet gwiazdą sylwestra TVP w 2020 roku.

 

Miłość do Rosji

W ostatnich latach o gwieździe było głośno w światowych mediach głównie ze względu na jej miłość do Rosji. W 2014 r. Oreiro przyjechała do tego kraju w ramach promocji nowego utworu. Odniosła wówczas tak duży sukces, że jeszcze w tym samym roku koncertowała tam ponownie. Później opowiadała, że bardzo szybko pokochała ten kraj. Co ciekawe, otrzymała nawet rosyjskie obywatelstwo. 

W ostatnich miesiącach uczucie Oreiro nieco jednak się ochłodziło. W pierwszych dniach agresji Rosji na Ukrainę aktorka szybko wróciła do swojej ojczyzny. A o tym, co sądzi o poczynaniach Putina dała wyraz w mediach społecznościowych, publikując grafikę z tekstem: Chcemy pokoju.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: