Doda odsłoniła pośladki podczas treningu. Internauci nie kryją emocji. "To powinno być nielegalne"

Doda budzi zainteresowanie nie tylko swoim życiem prywatnym, ale również wizerunkiem. Gwiazda chętnie dzieli się efektami godzin spędzonych na siłowni i stosowaniu restrykcyjnej diety. Tym razem opublikowała nagranie prosto z treningu, gdzie wykonuje ćwiczenia w wyjątkowo skąpym stroju.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatnie wiele dzieje się w życiu prywatnym, jak i zawodowym Dody. Po premierze nowej płyty i zakończeniu programu na Polsacie "Doda. 12 kroków do miłości" gwiazda udała się na wypoczynek. Towarzyszy jej nowy partner, którego niedawno ujawniła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

 
Zobacz wideo Doda nawet na wakacjach wyciska siódme poty. Tak ćwiczy z Pachutem

Doda ćwiczy w mocno wyciętym stroju, odsłaniającym pośladki i biust

Niedawno na Instagramie Dody ukazało się jej zdjęcie z nowym partnerem, Dariuszem Pachutem. Para przebywa obecnie na wakacjach. Gwiazda dokładnie relacjonuje przebieg pobytu w Wietnamie, włączając w to odbywane treningi. Rabczewska pod okiem ukochanego pręży ciało w serii różnych ćwiczeń. Artystka wybrała wyjątkowo odważny strój w wieloma wycięciami, który wyeksponował nie tylko biust, ale również umięśnione pośladki wokalistki. Całość uzupełniła kolorowymi okularami.

DodaDoda instagram.com/@dodaqueen

Reakcja fanów na odważne ujęcia na nagraniu. Forma gwiazdy jest godna pozazdroszczenia!

Nie tylko zawirowania w życiu prywatnym artystki stanowią punkt zainteresowania mediów oraz internautów. Również niesamowita praca nad sylwetką i stosowanie restrykcyjnej diety budzi wiele emocji. Na swoim profilu na Instagramie Rabczewska na bieżąco relacjonuje przebieg wakacji w Wietnamie, gdzie jej losy śledzi ponad 1,5 miliona osób. Prezentowana przez artystkę forma została skomentowana przez fanów.

Klasyka tyłek i biust na wierzchu
Takie ciało trzeba pokazywać.
Najlepsze ciało w show-biznesie
to jest definicja formy życia.
Przed 40 można lepiej wyglądać niż jak miało się 20 lat
To powinno być nielegalne.

DodaDoda instagram.com/@dodaqueen

Więcej o: