"Zaszłam w ciążę mając 14 lat i zostałam bezdomna". Teraz ma trójkę dzieci i chce więcej

- Zaszłam w ciążę w wieku 14 lat i zostałam bezdomna. Ludzie wciąż mnie krytykują, ale jestem z siebie bardzo dumna i będę miała tyle dzieci, ile się da - opowiada nastoletnia mama. Internauci jej kibicują. - Jesteś świetną mamą! - piszą w komentarzach.

Nastoletnia mama

Macierzyństwo w młodym wieku jest bardzo trudną sprawą. Nie tylko pojawiają się nowe obowiązki, całe życie zostaje wywrócone do góry nogami, lecz także trzeba mierzyć się z krytyką postronnych osób. I to każdego dnia. Młoda mama Kayte opowiada o tym na swoim TikToku

Dziewczyna otwarcie mówi o tym, jak dumna jest ze swojego życia, z podróży, jaką przeszła. Uważa, że daleko zaszła i zamierza mieć więcej dzieci. Nastoletnia mama prowadzi konto na TikToku pod adresem @kayteloryn. Obserwuje ją 71 000 osób.

Ostatnio podzieliła się swoją historią. Kiedy skończyła 14 lat, sprawy przybrały dramatyczny obrót. I, jak ocenia po czasie, to był najbardziej „szalony rok" w jej życiu.

14 lat i szybkie wkroczenie w dorosłość

Miałam pierwszego chłopaka, straciłam dziewictwo, zaszłam w ciążę, zostałam bezdomna i wyprowadziłam się z mojego rodzinnego miasta, a wszystko to w wieku 14 lat

- opowiada Kayte.

Dziewczyna szybko jednak dodała, że rodzice bardzo ją wspierali, gdy urodziła pierwsze dziecko, Casey. Od tego czasu minęło trochę czasu i Kayte urodziła jeszcze Summer i Rayleigha. Ma trójkę małych pociech.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Kayte ma dzieci z dwoma różnymi partnerami. Obecnie jest w szczęśliwym związku i chciałaby wraz z chłopakiem doczekać się jeszcze jednego lub dwójki dzieci. Gdy ktoś próbował zakwestionować jej pomysł na życie, w komentarzach pojawiło się momentalnie dużo słów wsparcia.

Jesteś świetną mamą
Jesteś silna!
Oby tak dalej, takich jak Ty nam trzeba

- komentują internauci.

Więcej o: