Ma 74 lata i figurę nastolatki. Fit seniorka zdradza, czemu zawdzięcza swój wygląd. "Wiek to tylko liczba"

W Internecie zawrzało, gdy rozpowszechniać zaczęła się historia 74-letniej Normy Williams z Wielkiej Brytanii, która z powodzeniem mogłaby trafić na okładkę magazynu modowego. Wszystko za sprawą jej niesamowitej sylwetki i pozytywnego nastawienia do życia. Pełna wigoru fit seniorka przekonuje w mediach społecznościowych, że: "Wiek to tylko liczba"!

Norma Williams to pewna siebie 74-letnia kobieta z Wielkiej Brytanii, która jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych ujawniła własny przepis na utrzymanie szczytowego poziomu sprawności fizycznej. Na co dzień Brytyjka prowadzi własną firmę we Włoszech zajmującą się wynajmem kwater dla turystów, a świetną formę zawdzięcza m.in. treningom i zdrowemu odżywaniu. Jednak szczególną uwagę zwraca jeszcze na coś innego! 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niesamowita forma 74-latki. "Wiek to tylko liczba!" 

Fit seniorka przekonuje, że nigdy nie jest się zbyt starym, aby zacząć chodzić na siłownie. Jak sama twierdzi nigdy nie była w lepszej formie niż teraz. Zapytana przez swoich obserwatorów czemu zawdzięcza swoją doskonałą sylwetkę odpowiedziała, że codziennie wykonuje, jakiś rodzaj ćwiczeń oraz stara pilnować się swojej wagi. Wspomina, że zarówno przy diecie oraz aktywności fizycznej niezwykle ważna jest dokładność oraz regularność. 

Jak sama jednak twierdzi, u źródeł jej sukcesu leży także fakt, że zupełnie nie zwraca uwagi na swoją metrykę, cieszy się pełnią życia, a także nie przejmuje się opinią innych ludzi. W publikowanych przez nią postach możemy zobaczyć, że kobieta jest pełna wigoru, a pozytywną energią regularnie zaraża swoich fanów. 

 

Co leży u źródeł sukcesu fit seniorki? Idealna sylwetka nie wzięła się znikąd 

Norma Williams jest fanką fitnessu, zdrowego jedzenia oraz mody. Nie kryje się jednak z faktem, że w dzieciństwie oraz wczesnej młodości nie zwracała uwagi na to co je. Nowe postanowienia zaczęła wprowadzać w swoim życiu dopiero w wieku 28 lat - to właśnie wtedy zaczęła dbać o siebie i zmieniać swój styl życia. Wspomina jednak, że takie zmiany nie mogą zachodzić drastycznie - droga do formy, w której znajduje się dziś zajęła jej kilka lat i po dziś dzień nieustannie kontynuuje swoje starania.

Brytyjka zdradza tajemnice swojej idealnej sylwetki. Czego przestrzega? 

Kobieta zdradziła, że każdy swój dzień rozpoczyna o 7:30 od szybkiego spaceru i pokonania 60 schodów. Wspomina także, że 2 razy w tygodniu ćwiczy dodatkowo 50 minut z osobistym trenerem. Fit trenerka na co dzień odżywia się zdrowo, pilnuje diety i nie podjada między posiłkami. Na "małe grzeszki" pozwala sobie dopiero po kolacji - zwykle są to pikantne herbatniki, suszona żurawina lub jogurt grecki z miodem. Dzień często kończy kieliszkiem czerwonego wina, jednak nigdy przed godziną 19:00.

Williams podkreśla, że niezwykle ważnym jest traktowania naszego ciała z szacunkiem. Sama, gdy poczuje się zmęczona, robi sobie przerwę od ćwiczeń. Ponadto Brytyjka w pełni akceptuje swoje niedoskonałości, zmarszczki, obwisłą skórę, czerpiąc przy tym radość z każdego dnia. 

 
Więcej o: