Horoskop dzienny 1 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 grudnia. Koniec tygodnia majaczy na horyzoncie. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop na dziś i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny - Baran 

W sprawach uczuciowych czeka Cię dziś cykl nieporozumień. Czas na szczerą rozmowę z partnerem, mów otwarcie i dokładnie opisz swoje uczucia. To jedyna droga do porozumienia. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Przyjaciele i rodzina będą Cię dziś irytować. Nerwowa atmosfera utrudni Wam porozumienie. Na szczęście pojawi się ktoś, kto sprawi, że wszyscy poczują się lepiej i do wieczora zapomnicie o kłótniach i problemach. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Postaraj się dziś skonfrontować z tym, czego się boisz. Niepokój nie może rządzić Twoim życiem, uwolnij nową energię, a poczujesz się znacznie lepiej. Czas na generalne porządki zarówno w szafach, jak i w życiu. 

Horoskop dzienny - Rak

To nie jest dzień na wypoczynek, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Działaj systematyczne, a odniesiesz podwójną korzyść i deszcz pieniędzy Cię nie ominie.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś rozdarty między dwiema opcjami. Jak zjeść ciastko i mieć ciastko? Zła wiadomość jest taka, że to niemożliwe, musisz podjąć decyzję. Czas działa na Twoją niekorzyść, nie zwlekaj. 

Horoskop dzienny - Panna

Obowiązki domowe zaczynają Cię przytłaczać? Nie wahaj się poprosić o pomoc, ostatnio zbyt dużo bierzesz sobie na głowę i teraz jest dobry moment, aby coś zmienić. Nie musisz wszystkiego realizować we własnym zakresie, to prosta droga do problemów. 

Horoskop dzienny - Waga

Działaj dziś bez wahania, nawet jeśli podążasz w nieznanym kierunku. Bądź na "tak" i nie odrzucaj nawet śmiałych propozycji. W ten czwartek wszystko jest możliwe, liczy się pozytywne nastawienie i wiara we własne siły. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Zrób dziś, co możesz, aby kontrolować swój temperament. Jeśli Ci się to nie uda, zrzuć winę na planety i przyjmij to jako lekcję na ścieżce do samorealizacji. Ważne jest to, że się starasz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz dziś w dziwnym nastroju, Strzelcu. Być może przez kilka ostatnich dni szukałeś ujścia dla negatywnej energii i powiedziałeś o kilka słów za dużo? Poczujesz się lepiej, gdy przeprosisz.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Niektóre z twoich dzisiejszych wypowiedzi mogą wywołać zdziwienie lub dezaprobatę, ale to nie powód, by milczeć. Twoim celem powinno być bycie wiernym swojemu wewnętrznemu ja. Ostatecznie to jedyny sposób, aby być w pełni szczęśliwym. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poczujesz się dziś, jakbyś dostał bilet w jedną stronę. Nie ma chwili do stracenia, wszystko wskazuje na to, że skorzystanie z tej okazji będzie korzystne. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Kiedy ten dzień się wreszcie skończy, spojrzysz na wydarzenia z innej perspektywy. Twoje marzenia nie są nierealne, tylko wymagają czasu. 

Więcej o: