Schudł 20 kg i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. "Ja mam dla kogo żyć"

Bartłomiej Nowosielski to popularny i utalentowany aktor, który brał udział w wielu produkcjach. Fani serialu "M jak miłość" znają go przede wszystkim jako Tadeusza - sąsiada Mostowiaków. Mężczyzna jakiś czas temu postanowił wziąć się za siebie. Jego metamorfoza robi wrażenie!

Bartłomiej Nowosielski może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem i talentem aktorskim. W "M jak miłość" gra od 2021 roku, gdzie wciela się w sąsiada Mostowiaków. Niedawno przeszedł sporą metamorfozę i zapowiedział, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Bartłomiej Nowosielski przeszedł niesamowitą metamorfozę

"M jak miłość" to nie jedyna produkcja, w której możemy oglądać Bartłomieja Nowosielskiego. Występował także w "Klanie", "Barwach szczęścia", "Moje córki krowy", "Skrzydlatych świniach", "Pitbull. Ostatni pies", "Koronie królów" i wielu innych. Oprócz tego gra w teatrze. W tym roku wystąpił w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jakiś czas temu pochwalił się w mediach kolejnym osiągnięciem. Tym razem nie chodziło o nową rolę, a metamorfozę, jaką przeszedł. 

W jaki sposób schudł Bartłomiej Nowosielski? "Nie mówię ostatniego słowa"

Nieregularne posiłki, brak ruchu oraz sporo pracy — to wszystko przyczyniło się do tego, że waga Bartłomieja Nowosielskiego przekroczyła 160 kg. Aktor postanowił zmienić swoje nawyki, przyzwyczajenia i wziąć się za siebie. Miał w sobie wiele determinacji i samozaparcia. Jak przyznał w rozmowie z Katarzyną Cichopek w "Pytaniu na śniadanie":

Spadłem do 143 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć. Po trzech miesiącach niegrania założyłem kostium, muszą mi go zwęzić, bo wszystko ze mnie spada.

Bartłomiej Nowosielski najpierw schudł 7 kg, potem zdecydował się na zabieg zmniejszania żołądka, po którym zupełnie zmienił nawyki żywieniowe. Je mniejsze porcje i postawił na więcej ruchu. Jest pod stałą opieką dietetyka i fizjoterapeuty. Jego przemianę możemy obserwować na ekranie oraz w mediach społecznościowych.

 
Więcej o: