Emocjonujący finał "Mam Talent" podzielił widzów. "Lepsi odpadli", "Prawdziwy talent"

W sobotę odbył się finał 14 edycji programu "Mam Talent", który wzbudził wiele emocji zarówno wśród uczestników, jak i widzów. Kto tym razem został zwycięzcą popularnego talent show? Zdobywca głównej nagrody wspaniale zaprezentował się podczas występu.

W finale 14 edycji programu "Mam Talent" wystąpiło wielu uzdolnionych uczestników, walczących o główną wygraną, czyli o 300 000 zł. W tym roku podziwialiśmy wspaniałe talenty, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto nim został?

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Emocjonujący finał programu "Mam Talent". Kim jest zwycięzca 14 edycji programu?

Zwycięzcą 14 edycji programu "Mam Talent" został Miłosz Bachonko. To 12-letni chłopak, który swoimi zdolnościami zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów popularnego talent show. Miłosz jest muzykiem, który od pięciu lat gra na akordeonie, osiągając na tym polu wiele sukcesów. Poza tym, że sam komponuje utwory, bierze też udział w różnych konkursach i może pochwalić się wieloma zwycięstwami. Chłopak jest między innymi finalistą międzynarodowego konkursu "Wirtuozi V4+" z 2021 r. Miłosz Bachonko może pochwalić się również tym, że grał koncert w Carnegie Hall w Nowym Jorku. A tak wyglądał jego występ podczas finału w "Mam Talent":

 

Podczas finału "Mam Talent" Miłosz Bachonko zagrał utwór, który samodzielnie skomponował, a w trakcie występu towarzyszyła mu orkiestra. Jego droga w programie od początku była imponująca. Podczas castingu Michał Kempa wcisnął przycisk, dzięki któremu 12-latek od razu mógł wziąć udział w półfinałach. I wtedy również chłopak otrzymał kredyt zaufania. Jurorzy wcisnęli Platynowy Przycisk, by Miłosz mógł pojawić się w finale, który wygrał, otrzymując 300 000 zł.

 

Finał 14 edycji wzbudził wiele emocji. Widzowie są podzieleni

Miłosz Bachonko ma niewątpliwie ogromny talent. W mediach społecznościowych możemy przeczytać wiele wspaniałych słów o jego występie. Fani Miłosza piszą:

Ten chłopak to chyba best of the best wszystkich edycji.
Prawdziwy talent. Napisać utwór na orkiestrę nie każdy potrafi. Moje gratulacje. Życzę Ci dużo sukcesów.
Niesamowity chłopiec. Absolutnie wyjątkowy talent!
 

W mediach społecznościowych wypowiadają się również osoby mniej przychylne zwycięzcy. Widać, że widzowie programu "Mam Talent" są nieco podzieleni w swoich wypowiedziach:

3 akordeonista zwycięzcą. Inne instrumenty nie mają szans.
Masakra! Znowu wygrywa ktoś na akordeonie. Ten program robi się już nudny.
Lepsi odpadli... Czy tylko starsze pokolenie tam głosuje? Masakra...
Więcej o: