Marcelina Zawadzka odsłoniła pośladek, pozując w odważnej sukience. Fani porównują ją do "bogini piękna"

Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię odważnych kadrów w nagraniu. Modelka wypoczywa obecnie na Bali, skąd śmiało dzieli się z fanami wieloma momentami z życia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Była prowadząca program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" wypoczywa obecnie wraz z partnerem w Indonezji. Gwiazda uwielbia podróże, a jej relacje ze zwiedzania cieszą się ogromną popularnością. W tamtych rejonach świata temperatura jest aktualnie bardzo wysoka, więc Marcelina Zawadzka na fotografiach zamieszczanych w sieci więcej odkrywa, niż zakrywa.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Modelka pozuje w bieliźnie na Bali. Marcelina Zawadzka odsłoniła smukłą sylwetkę

Marcelina Zawadzka nie szczędzi swoim fanom w mediach społecznościowych odważnych zdjęć i nagrań, na których przed obiektywem przy okazji chwali się wysportowaną sylwetką. W jednym z jej ostatnich postów celebrytka zamieściła kolaż zdjęć, na których pozuje w przeźroczystej sukience sięgającej ziemi, przy okazji odsłaniając pośladki. Na niektórych z nich możemy również zobaczyć jej partnera, Maxa Gloecknera. Kreacja świetnie wpasowuje się w tamtejszy rajski krajobraz. 

 

Reakcja fanów Marceliny Zawadzkiej. Odważne kadry wzbudziły wiele emocji!

Pod postem 33 - letniej Marceliny Zawadzkiej, który nie umknął internautów, pojawiło się wiele reakcji i komentarzy ze strony zachwyconych fanów. Sympatyków celebrytki i prezenterki na Instagramie jest już spore grono, bo ponad 641 tysięcy osób. Uroda byłej modelki stale doceniana jest przez jej followersów, właśnie dzięki niej kilka lat temu zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki.

Bogini Piękna I Perfekcji
Najpiękniejsza
Ślicznie pani wygląda.
Ale pięknie
Wyglądasz cudownie.
Więcej o: