Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze mu grozić palcem [PODCAST]

- Na pytanie mojej mamy "po co ci to?" odpowiadam "żeby pięknie i godnie leżeć w trumnie i żeby moi synowie patrząc na mnie w trumnie i powiedzieli 'to była matka!'. Nienawidzę głupoty, arogancji i tego, że jak ktoś ma pieniądze to myśli, że jest lepszy od drugiego. Wobec takich osób jestem bezkompromisowa - mówi Adze Kozak Paulina Smaszcz w najnowszym odcinku podcastu kobieta.gazeta.pl FemiTALK.
Posłuchaj podcastu

- Zwróć uwagę, jak kobiety walczą na moich mediach społecznościowych "Ty ruda taka!", "A ty jakie masz usta!", "A ty czemu zdjęcia nie pokazujesz?", "A ty gruba taka świnio!", "A ty chuda szczapo!". To jest niesamowite jak my się opiniujemy - mówi Adze Kozak w najnowszym odcinku podcastu FemiTALK Paulina Smaszcz. - Ludzie tam piszą (w domyśle "do mnie" - dop. red.)  "zamknij ryj ty stara zdziro!". To obnaża ich słabość, bo oni poczuli się dotknięci jakąś prawdą, która jest o nich. Że dotyczy ich słabości, kompleksów, małości. I w związku z tym najlepszą obroną w ich przypadku jest atak. No to oni atakują. 

Paulina Smaszcz w studio Gazeta.plPaulina Smaszcz w studio Gazeta.pl fot. studio Gazeta.pl

Smaszcz bez oporów opowiedziała też o tym, jak zwalniała ludzi, jak zwalniano ją, o swojej chorobie. - Myślę, że nie pożyję długo - mówi w FemiTALK.

Ale w tej trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem

- powiedziała, nawiązując do zatargu z byłym mężem, dziennikarzem sportowym Maciejem Kurzajewskim.

Ja na krzywdę mojej rodziny nie pozwolę. Nie mogą być obce dzieci ważniejsze niż jego dzieci, obca rodzina ważniejsza niż nasza rodzina, nawet po rozwodzie. 

Więcej w podkaście FemiTALK, który jest też dostępny na Spotify, Youtubie i innych platformach. Zasubskrybujcie FemiTALK, żeby nie przegapić następnego odcinka. 

Polecamy odcinek z Renatą Dancewicz, w którym opowiada o przyjemności, seksie i ...brydżu! SpotifyYoutube

Więcej o: