Grażyna Szapołowska pokazała zdjęcie z wnuczką. Fani w szoku: "Piękno w genach!"

Grażyna Szapołowska zaskoczyła nowym zdjęciem na Instagramie. Aktorka pokazała fotografię, na której zapozowała wraz ze swoją wnuczką. Fani nie wierzą w to, co widzą. - W pani przypadku powiedzenie: "Kobieta jest jak wino..." jest bardzo trafne - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Grażyna Szapołowska jest z całą pewnością jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych. Popularność zdobyła rolami w takich filmach, jak "Lata dwudzieste... lata trzydzieste...", "Bez końca", "Krótki film o miłości", "Pan Tadeusz" czy "Magnat". Grażyna Szapołowska od lat uznawana jest za jedną z piękniejszych polskich aktorek, a także synonim klasy, szyku i elegancji. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktorka prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Grażyna Szapołowska na zdjęciu z wnuczką. Fani: Niczym Siostry

Grażyna Szapołowska chętnie pokazuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia z bliskimi. Karolina Matej, wnuczka aktorki, nie raz pokazywała się publicznie ze swoją babcią. Ostatnio Grażyna Szapołowska postanowiła opublikować ich kolejne wspólne zdjęcie. Nie da się ukryć, że podobieństwo obu pań jest uderzające. - Grandma and Karla <3 @karolina.matej - napisała krótko aktorka.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zachwyconych fanek i fanów:

Piękne
W pani przypadku powiedzenie: "Kobieta jest jak wino..." jest bardzo trafne
Piękno w genach
Grandma... piękna
Niczym Siostry
Identyko. Możesz być dumna z babci
Piękne kobiety
Obie panie śliczne... sophisticated

- czytamy.

Sekret świetnej formy Grażyny Szapołowskiej

Patrząc na Grażynę Szapołowską aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 69 lat. Jaki jest zatem sekret aktorki? - To długie spacery z psem w lesie. Potrafię dziennie pokonać nawet dziesiątki kilometrów. Każdemu polecam. Trzeba obcować z naturą - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Więcej o: