Kiedy jest Dzień Pocałunku 2022? Te znaki zodiaku całują najlepiej! Należysz do tego grona?

Kiedy jest Dzień Pocałunku? Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku całują lepiej, niż inni. Sprawdź, czy należysz do tego grona. Czy potrafisz obdarzać czułymi buziakami, o których nie da się zapomnieć? Dowiedz się, w czym tkwi sekret namiętnych pocałunków.

Buziaki pozytywnie wpływają na psychikę i umacniają więź z partnerem. Często stanowią jeden z najważniejszych elementów związku. To wyraz miłości, szacunku i sympatii. Sprawdź, kiedy wypada Dzień Pocałunku i dowiedz się, które znaki zodiaku całują najlepiej. Czy ty lub twoja druga połówka należycie do tego grona?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak dostać buziaka od swojego dziecka? Maja Bohosiewicz radzi

Kiedy jest Dzień Pocałunku? To świetna okazja do okazania uczuć bliskim

Dzień Pocałunku wypada w Polsce kilka razy — również i dziś! 28 listopada to idealna okazja do okazania uczuć najbliższym — małżonkowi, dzieciom czy rodzicom. Ten z pozoru niewielki gest potrafi poprawić nastrój nawet na resztę dnia. Buziak w czoło symbolizuje troskę, całus w policzek wyraża sympatię, a pocałunek w dłoń to oznaka szacunku. Ten wyjątkowy dzień możemy świętować również 6 czerwca, 6 lipca i 28 grudnia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by obdarzać najbliższych pocałunkami nawet codziennie.

Które znaki zodiaku najlepiej całują? Dowiedz się, jakie są pocałunki Lwa, Strzelca i Skorpiona

  1. Lwy — Osoby spod tego znaku często są znane z tego, że walczą o dominację. Dzieje się tak zarówno w związku, jak i na polu zawodowym. Nie inaczej ma się sprawa w przypadku pocałunków. Lwy nie boją się przejęcia inicjatywy i robią to bez większych oporów. Lubią obdarzać namiętnymi, gorącymi buziakami i czują satysfakcję, gdy robią to na oczach innych, którzy mogą je podziwiać. Pocałunki na osobności w wykonaniu Lwów są pełne czułości i wrażliwości. Dobrze wiedzą, jak zadbać o partnera czy partnerkę.
  2. Strzelce — Zdarza się, że uważają, iż najlepsze pocałunki to te, którymi obdarza się znienacka. Z tego względu Strzelce lubią okazywać uczucia w najmniej oczekiwanych miejscach i sytuacjach. Osoby spod tego znaku, choć często uważane za beztroskie, świetnie całują. Są odważne i nie boją się podejmowania pierwszego kroku. Nie zapominają przy tym o komforcie drugiej osoby, który mimo wszystko zawsze gra pierwsze skrzypce.
  3. Skorpiony — Jeśli marzy ci się pocałunek rodem z romantycznego filmu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że obdarzy cię nim właśnie Skorpion. Osoby spod tego znaku znane są z tego, że lubią działać pod wpływem chwili. Nie znaczy to jednak, że nie zwracają uwagi na sprzyjające czułym buziakom okoliczności. Ich pocałunki są czułe, spontaniczne i namiętne. Mogą też uzależniać, dlatego czasem warto zachować ostrożność.
Więcej o: